Wiadomości z Rudy Śląskiej

15 lipca wystąpią utrudnienia w ruchu przy ul. Jana III Sobieskiego w dzielnicy Ruda

  • Dodano: 2020-07-14 15:15

Uwaga kierowcy! W środę (15 lipca) w godz. od 12.00 do 17.00 przy ul. Jana III Sobieskiego w dzielnicy Ruda, wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów. Będą one spowodowane zdjęciami do filmu fabularnego, który powstaje w tej dzielnicy.

W ubiegłym tygodniu w Rudzie Śląskiej ruszyły zdjęcia do filmu "Skarbek" w reżyserii Tomasza Jurkiewicza. 8 lipca ekipa filmowa kręciła ujęcia w domu przy ul. Sobieskiego. 

Zobaczcie zdjęcia z planu: W Rudzie Śląskiej ruszyły zdjęcia do filmu "Skarbek" w reżyserii Tomasza Jurkiewicza

Jutro filmowcy kolejny raz pojawią się w Rudzie Śląskiej. 15 lipca w godz. od 12.00 do 17.00 przy ul. Jana III Sobieskiego w dzielnicy Ruda, wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów. 

"Skarbek" to film przygodowy dla dzieci i rodziców z elementami komedii, fantasy i kina grozy. Jest to historia 10-letniego Janka, który przyjeżdża z siostrą Zosią na wakacje do babci mieszkającej na Górnym Śląsku. Dzięki swojemu pradziadkowi, emerytowanemu górnikowi, dzieciaki poznają magiczny świat śląskich legend górniczych i przeżywają wspaniałą przygodę pełną niebezpieczeństw i zwrotów akcji. "Skarbek" należy do gatunku kina familijnego i przygodowego, jest skierowany do najmłodszych widzów i ich rodziców. 

W filmie występują m.in.:

  • Olgierd Łukaszewicz,
  • Dorota Pomykała,
  • Cezary Kosiński,
  • Sonia Bohosiewicz,
  • Lech Dyblik,
  • czy też Sebastian Stankiewicz.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.