Wiadomości z Rudy Śląskiej

43-latek wraz z przyjaciółką pobił swoją żonę. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany

 • Dodano: 2020-08-18 06:00, aktualizacja: 2020-08-18 06:10

Kolejny sprawca przemocy wobec najbliższych został tymczasowo aresztowany.

W czwartek po południu policjanci zostali wezwani na jeden z ogródków działkowych, gdzie zatrzymali mężczyznę, który wraz z przyjaciółką pobił swoją żonę. Mundurowi z komisariatu w Halembie natychmiast rozpoczęli procedurę, aby odizolować sprawcę.

Decyzją rudzkiego sądu wczoraj 43-latek został tymczasowo aresztowany

To już nie pierwszy raz, gdy mundurowi musieli studzić zapały domowych oprawców. Tym razem pomocy potrzebowała 41-letnia kobieta, która została zaatakowana przez męża i jego przyjaciółkę na ogródku działkowym. Brutalnie pobita kobieta zadzwoniła do centrum ratunkowego, prosząc o pomoc policji i pogotowia. Mundurowi na działce zastali 43-latka z 31-letnią kobietą, którzy jak wynika z zebranych materiałów, pobili i grozili śmiercią 41-letniej żonie mężczyzny. Krewki mąż i jego kompanka zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Pobita żona z licznymi obrażeniami głowy trafiła do rudzkiego szpitala. Policjanci i prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, na co przychylił się sąd. Teraz brutalny mąż spędzi najbliższe 2 miesiące w areszcie, oczekując rozprawy. Jego 31-letnia przyjaciółka decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Za pobicie, znęcanie się i groźby karalne w więzieniu mogą spędzić nawet 8 lat.

Komentarze (23)    dodaj »

 • boluś

  Ta biyda do Rudy odpłatnie przyjmował i lokował Krzyś w ramach czyszczynio kamienic w centrach kilku miast w tym Katowic. Jak to się mo do kolejki mieszkańców Rudy oczekujoncych na komunalne i socjalne?sami pogłówkujcie. A zamykanie i grodzynie osiedli to napyndzanie lokalnyj histerii,wątpliwy przikład nobilitacji bez Dewloperów potwierdzony CENĄ!

 • boluś

  Tyn " pracownik sierpniowy" to tyn co po urlopie" w Sierpniu wrócioł do "roboty" w Urzyndzie? Niy byda fałszywym Niy miło mi Cie powitać w Rudzie' KRZYSIU po urlopie.Chyba żeś jeszcze niy skońcoł i tylko siejesz fermynt' diabli wiedzom skąd.!Co do sprowadzania biedy do Rudy za kasę to wiadomo fto i co robioł.

 • Pracownik sierpniowy

  Nie jestem Krzysiu i nie pracuje w urzędzie.

 • boluś

  Kaj w tym artykule pisze o patologii? Pisze o działkowcach. Czy wszyscy działkowce to patole? Jak mocie wątpliwości to sprawdźcie cyny działek. Już kiejsi napisołch co wiyncyj patoli spotkoł na na dzianych osiedlach i wśród cudownie wzbogaconych niż na bieda kwartałach. .

 • Pracownik sierpniowy

  Uf dobrze wiedzieć , że próba zabicia żony to nie patologia tylko normalne zachowanie. Dzięki za wyjaśnienie definicji patologii.

 • Edi

  Akurat znam ta rodzinę To żadna patologia tylko mąż który dal się przylapac na zdradzie wpadł w furie

 • Pracownik sierpniowy

  Spoko, każdemu może się zdarzyć, przecież próba zabicia żony to nie patologiczne zachowanie.

 • Pracownik sierpniowy

  Patologia w Rudzie Śląskiej to stały element przyrody, nie da się tego nijak wyplewić. Potem wszyscy się dziwią, że ludzie chcą się odgradzać od innych płotami i zamkniętymi osiedlami. Na jednym blokowisku, kamienicy, często mieszkają ludzie normalni z rodzinami i patologia, która tylko pije, krzyczy, dostaje zapomogi, socjal itp. Potem ci normalni jak się już dorobią to uciekają albo na domy albo właśnie na zamknięte osiedla, bo nikt nie chce się bać we własnym domu o siebie i swoje dzieci. Nasz system jest pod tym względem niewydolny i niestety dzieci z patologi często powielają schematy swoich rodziców i tak tworzy się zamknięte koło degeneracji.

 • Janek

  To by się Pan zdziwił ile na takich osiedlach zamkniętych/domach jest przemocy i innych patologicznych zachowań.

 • Pracownik sierpniowy

  Oczywiście że są, nigdzie nie napisałem, że ich tam nie ma.

 • Hr

  Fajnie i treściwie opisałeś swoje życie.

 • Pracownik sierpniowy

  Tak, jako spokojne, bogate i bardzo dobre. Dziękuje.

 • Ciekawa

  okej.... a jak ta wypowiedź się ma do artykułu?

 • Pracownik sierpniowy

  Potrzebujesz tłumaczenia? Przecież sytuacja opisana powyżej została zainicjowana przez patologię i są to powtarzające się sytuację w naszym mieście. Reszta informacji w moim potrzebnym komentarzu.

 • Karl

  Co za brednie.co do zapomóg i socjalu to ostatnimi czasy raczej miktoprzedsiębiorcy brylują w ich wyżebrywaniu i to jest faktyczną pstologia...

 • Pracownik sierpniowy

  No tak bo przedsiębiorcy dostali pieniądze żeby je przepić i przejeść, a nie żeby opłacić firmę, kontrahentów i pracowników. Żelazna logika, nie powiem

 • Karl

  W większości to [...]y a nie przedsiębiorcy tylko zwykli samozatrudnieni, tak że pracowników nie opłacają a kontrahenci to problem tych pasożytów a nie państwa...

 • Pracownik sierpniowy

  Ok czyli osoby, które pracują jako samozatrudnione i nie są chronione umowa o pracę, bo im tak kazał ich pracodawca, a potem ten sam pracodawca odciął ich od źródła dochodu, nazywasz pasożytami? Masz tupet.

 • Karl

  W większości te pasożyty same wybrały formę współpracy bo płyn do pomywania w koszty mogą wsadzić a i VAT od niego odliczyć, generalnie kosztów taka masa że nie ma z czego podatków płacić...

 • Pracownik sierpniowy

  Widać, że nigdy nie prowadziłeś firmy, nie byłeś samozatrudniony, a swoje frustracje wyładowujesz na przedsiębiorcach i nawet nie masz pojęcia o czym mówisz. Radze raczej twoje frustracje skierować w kierunku rządzących bo to oni są odpowiedzialni za tarczę i te wszystkie dotacje. Także baw się dobrze w swoim wyimaginowanym świecie histerii.

12

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również