Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ciężarna kobieta zasłabła za kierownicą! Groźna kolizja na ul. Gościnnej

 • Dodano: 2022-03-25 11:00

Do groźnej kolizji doszło wczoraj w ciągu ulicy Gościnnej w Rudzie Śląskiej. Ciężarna kobieta źle się poczuła w trakcie jazdy i zjechała na przeciwległy pas ruchu. W samochodzie jechało dziecko!

O włos od tragedii. Ciężarna kierująca zasłabła w trakcie jazdy 

W czwartek 24 marca około godziny 15:25 w ciągu ulicy Gościnnej w Rudzie Śląskiej doszło do groźnego zderzenia samochodów marki BMW i Opel. 

- Kobieta jadąca BMW prawdopodobnie źle się poczuła, twierdziła, że zasłabła. Jest w ciąży. Zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z Oplem Corsą - poinformował asp. szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Kierujący Oplem nie został poszkodowany. Ciężarna kobieta i podróżujące z nią w samochodzie dziecko zostali przewiezieni do szpitala na badania.

- Ani kobieta, ani dziecko nie odnieśli żadnych obrażeń - przekazał oficer prasowy KMP w Rudzie Śląskiej.

W związku z brakiem osób poszkodowanych to zdarzenie drogowe będzie kwalifikowane jako kolizja.

Komentarze (11)    dodaj »

 • Achim

  dozywotnio zabrac prawo jazdy !!! narazila zycie i zdrowie nie tylko siebie i dzieci ale rowniez niewinnych osob. zero tolerancji na takie przypadki !!! to tak jakby niezrownowazonemu psychicznie dac bron

 • Kierowca

  Wazne ze sie im i nikomu niestalo duzo zdrowia auto zecz nabyta

 • leon

  Całe szczęście że nie pisała w tym momencie SMS-a.

 • Kpina + ironia / szydera

  Zasłabła... taaa na pewno. Gdyby tak było, to nie powinna tego pamiętać. Zajmowała się przewożonym dzieckiem i tyle...

 • Łukasz

  Bzdura, nie wiesz, nie opisuj i nie komentuj !! Proszę

 • Świadek zdarzenia

  Wypadek spowodowała kobieta w ciąży z BMW, a poszkodowaną była druga kobieta w ciąży i dziecko w Oplu. Proszę nie snuć głupich domysłów.

 • Kpina + ironia / szydera

  "Ciężarna kobieta źle się poczuła w trakcie jazdy i zjechała na przeciwległy pas ruchu. W samochodzie jechało dziecko! Kierujący Oplem nie został poszkodowany. Ciężarna kobieta i podróżujące z nią w samochodzie dziecko zostali przewiezieni do szpitala na badania." - ktoś ewidentnie kłamie: albo ty, albo redakcja...

 • elo

  Milcz mule.

 • Kpina + ironia / szydera

  elo - lelo :-) to, że swoimi wpisami prezentujesz poziom dna z metrem mułu i wodorostami już wiemy. A coś bardziej w temacie? Ale chyba - jak zwykle - w temacie nic...

 • Mamuśka

  Kobieta w ciąży ma prawo źle się poczuć. Mogło jej się zakręcić w głowie, bo nie włączyła sobie klimatyzacji, a teraz w aucie przy słonecznej pogodzie robi się gorąco.

 • Stefek

  ten komentarz był potrzebny ? może i masz rację ale tego nie wiesz nie było cię tam, po twoim nicku mógłbym przypuszczać, że masz dystans do życia a to cenna cecha w tych czasach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również