Wiadomości z Rudy Śląskiej

Elektroniczny system kolejkowy znów działa. Został też usprawniony

  • Dodano: 2020-06-17 06:15, aktualizacja: 2020-06-17 06:20

Po przerwie spowodowanej pandemią elektroniczny system kolejkowy do rejestracji pojazdów znowu działa działa.  Został też usprawniony.

Od 22 czerwca już nie jedna osoba a dwie, będą mogły umówić wizytę w Wydziale Komunikacji na tą samą godzinę. Do tego celu udostępnione będą dwa stanowiska.

Udogodnienie sprawi, że rejestracja pojazdu przebiegnie bez zbędnego oczekiwania w kolejce

Internetowa rezerwacja terminu wizyty dotyczy rejestracji lub przerejestrowania pojazdu. Formularz, w którym prezentowane są wolne terminy, znajduje się na stronie www.rudaslaska.pl/rezerwacje. Aby zarezerwować odpowiedni termin, trzeba kliknąć w wybrany w kalendarzu dzień i zaznaczyć wolną godzinę, wprowadzić dane w wymagane pola i kliknąć przycisk „Zarezerwuj”. W następnym oknie wyświetlony zostanie kod niezbędny do wygenerowania zarezerwowanego biletu w automacie biletowym, znajdującym się w Urzędzie Miasta w korytarzu przy Wydziale Komunikacji.

Przypomnijmy, że elektroniczny system kolejkowy obsługujący Wydział Komunikacji, działa w Urzędzie Miasta Ruda Śląska od grudnia 2017 roku. Składa się on z automatu biletowego, w którym klient wybiera rodzaj sprawy, jaką chce załatwić i pobiera stosowny bilet z numerem kolejkowym. Na ekranie znajdującym w korytarzu obok drzwi Wydziału Komunikacji wyświetlają się kolejno numery biletów wraz z numerem pokoju i stanowiska obsługi. Jednocześnie podawana jest informacja głosowa dla osób, które znajdują się poza zasięgiem ekranu.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Elektryk

    Prawdziwy sukces - na miarę światową.Co to dopiero będzie jak zmienią źródła światła?

  • Rychu

    Umar byś jakbyś tego niy napisoł?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.