RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Filtrowanie wg liczby poleceń nowością w Katalogu Firm!

  • Dodano: 2018-01-11 15:15

Nowość w Katalogu Firm! Doceniając Państwa starania w gromadzeniu rekomendacji zadowolonych klientów, wprowadziliśmy nową opcje sortowania prezentacji standard - według ilości poleceń.

Cieszymy się, że setki rudzkich przedsiębiorców rozwija swoją firmę razem z nami. Portal Rudaslaska.com.pl, będący częścią Silesia.info.pl, to prawie 1 mln odsłon miesięcznie i ponad 160 tys. użytkowników, którzy szukają tu zarówno najświeższych informacji, jak i lokalnych usługodawców.

Zdajemy sobie sprawę, że pozycja w Katalogu Firm ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia osoby poszukującej produktów i usług. Równocześnie doceniamy Państwa starania w gromadzeniu rekomendacji zadowolonych klientów, dlatego wprowadziliśmy nową opcje sortowania prezentacji standard - według ilości poleceń. Od teraz każde polecanie stawia Państwa firmę wyżej w wynikach wyszukiwania, bez względu na staż prezentacji!

Jak otrzymywać polecenia od swoich klientów?

  • Zamów prezentację rozszerzoną w wersji standard, a otrzymasz 100 wizytówek i krótką instrukcję, jak skutecznie zachęcić klienta do polecenia Twojej firmy w Internecie
  • Wybierz prezentacje rozszerzoną premium, a otrzymasz cały komplet: ekspozytor, 200 wizytówek i ulotki informacyjne

Pamiętajmy, że to właśnie pozytywne doświadczenia klientów skłaniają kolejne osoby do wyboru danego produktu. Od teraz każde polecenie stawia Państwa firmę wyżej w katalogu najlepszych przedsiębiorstw w mieście!


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.