Wiadomości z Rudy Śląskiej

Już jutro kolejne spotkanie informacyjne w ramach Programu "Czyste Powietrze"

  • Dodano: 2024-03-19 07:00, aktualizacja: 2024-03-19 08:00

W dniu 20 marca 2024 roku o godzinie 16.30 w Dziennym Domu „Senior-WIGOR” w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom przy ul. Markowej 20a odbędzie się kolejne spotkanie informacyjne dla mieszkańców naszego Miasta dotyczące zasad Programu „Czyste powietrze”.

Program „Czyste Powietrze” w Rudzie Śląskiej

Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom informacji dotyczących Programu „Czyste Powietrze”. Przedstawiony zostanie nie tylko proces składania wniosku o dofinansowanie, ale także realizacji i rozliczania przedsięwzięcia.

„CZYSTE POWIETRZE” to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej jednorodzinnych budynków mieszkalnych poprzez ich termomodernizację. Skierowany jest do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych maksymalnie 2 lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Korzyści płynące z wzięcia udziału w Programie są duże. W ramach dofinansowania można otrzymać nawet do 136 200,00 zł.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również