Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejny Bieg Wiewiórki za nami! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-09-23 20:45

Wrześniowa edycja biegu wiewiórki za nami. Miłośnikom aktywności fizycznej nie dopisywała pogoda, jednak widać było, że podczas rywalizacji dali z siebie wszystko. Zobaczcie zdjęcia!

Wrześniowy Bieg Wiewiórki

W sobotę, 23 września odbyła się kolejna edycja Biegu Wiewiórki, który dla niektórych rudzian jest już niemal tradycją. Impreza biegowa organizowana przez MOSiR odbywa się regularnie od 2016 roku. Sierpniowa edycja była już siódmym tego typu wydarzeniem zorganizowanym w 2023 roku w Rudzie Śląskiej.  W tym roku na miłośników biegania czekają jeszcze tylko dwa Biegi Wiewiórki, które odbędą się 7 października  i 4 listopada 2023 r.

Wyniki wrześniowego biegu możecie sprawdzić TUTAJ.

Czym jest Bieg Wiewiórki?

Bieg Wiewiórki, to organizowana regularnie od 2016 roku impreza biegowa, podczas której uczestnicy rywalizują ze sobą w biegu na świeżym powietrzu, pokonując biegiem, truchtem, szybkim marszem lub w formie nordic walking określoną trasę. W zmaganiach mogą wziąć udział zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, a udział w nim biorą nie tylko mieszkńcy Rudy Śląskiej, ale także miast ościennych oraz dalszych rejonów Śląska. Pomysłodawczyniami biegu były dyrektor MOSiR Ruda Śląska oraz ówczesna prezydent Rudy Śląskiej – Grażyna Dziedzic.

Zobaczcie w naszej galerii, jak bawili się uczestnicy wrześniowego Biegu Wiewiórki!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również