Wiadomości z Rudy Śląskiej

Komisariat IV Policji w Rudzie Śląskiej ma nowego komendanta! Kto nim został?

  • Dodano: 2021-02-23 07:15, aktualizacja: 2021-02-23 07:25

W rudzkiej komendzie odbyła się wczoraj uroczystość związana ze zmianą na stanowisku kierowniczym w komisariacie IV. Rozkaz o powierzeniu obowiązków wręczono komisarzowi Grzegorzowi Zięzio byłemu zastępcy w rudzkiej jedynce. Podczas spotkania pożegnano także odchodzącego na emeryturę aspiranta sztabowego Rafała Kozłowskiego, który do tej pory kierował czwórką.

Grzegorz Zięzio nowym komendantem Komisariatu Policji IV w Rudzie Śląskiej

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej odbyła się uroczystość, związana ze zmianą na stanowisku kierowniczym w Komisariacie Policji IV. Rozkazem personalnym Komendant Miejski Policji w Rudzie Śląskiej insp. Mariusz Luszawski powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji IV w Rudzie Śląskiej, kom. Grzegorzowi Zięzio, który wcześniej był zastępcą na największym rudzkim komisariacie I. Uroczystość ta, była też okazją do podziękowania asp. szt. Rafałowi Kozłowskiemu, który do tej pory miał powierzone obowiązki Komendanta rudzkiej czwórki.

Komendant Kozłowski po 20 latach służby przeszedł na emeryturę

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.