Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kryminalni przejęli znaczną ilość narkotyków. 32-latek i jego partnerka usłyszeli zarzuty

 • Dodano: 2020-11-17 06:15, aktualizacja: 2020-11-17 06:26

Policjanci z Komisariatu III w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach zatrzymali 32-latka i jego 21-lenią partnerkę, którzy odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Kryminalni znaleźli w ich mieszkaniu prawie 3 tysiące porcji narkotyków

Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu III w Rudzie Śląskiej zajmujący się przestępczością narkotykową, uzyskali informację, że para mieszkająca w Kochłowicach przechowuje w mieszkaniu narkotyki. Kryminalni rozpoczęli sprawdzenia i gdy byli już pewni, wkroczyli do mieszkania 32-latka i jego 21-letniej partnerki. W trakcie przeszukania znaleźli pudełko z narkotykami. Badanie przeprowadzone przy pomocy specjalistycznych testerów wykazało, że zabezpieczony proszek to amfetamina, z której można było przygotować blisko 3000 porcji dilerskich. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił przedstawić parze zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Czynności w tej sprawie trwają i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Za popełnione przestępstwo parze grozi kara do 10 lat więzienia.

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Ula

  widać ten karl to chyba tez z tej patologi, oskarzanie kogos ze wzioł łapówke, nie mając na to dowodów jest karalne, myśl wpierw nim cos napiszesz, myslenie nie boli, o ile wogóle masz mózg

 • Karl

  Jakie oskarżanie kobieto ?! Nawet słowa na ten temat, a wręcz stwierdziłem coś wręcz przeciwnego. Jakiś problem z rozumieniem tekstu pisanego ?

 • GMD

  Sporo ludzi tutaj nauczyło się czytać, ale już nie jest w stanie zrozumieć co tak naprawdę przeczytała. Za to każdy z nich lubi się przemądrzać i doradzać innym. Ula to jedna z takich osób... Napisałeś "coś tam łapówy" to Uli się włączyło czerwone światełko i musiała natychmiast wykazać się swoją "bystrością".

 • stop kibolom

  nrsl dostało po kieszeni brawo policja

 • Lidia

  kolejna dwójka bandytów ze śląska złapana, brawa dla służb , dzieki wam oddzielimy plewy od ziarna, zamknąc tych patologów , nakarmić tym co przy nich znaleźli i niech zdychają potem na głodzie, wielki szacun dla mundurowych

 • Patolog

  Ta zamknąć patologów. Wiesz w ogóle kto to patolog? Taki lekarz, a czym się zajmuje to sobie wyszukaj w guglach. Jak już to zamknąć tą patologię, dziewczynko do nauki języka polskiego proszę wrócić. A do panów kulsonów tradycyjne pytanie, skoro pojawiło się pojęcie działki dilerskiej to jeszcze napiszcie ile taka działka dilerska waży w gramach.

 • Karl

  Ktoś im strzelił z ucha, poszli i znaleźli towar. Zrobili swoją robotę nie wykazując się niczym szczególnym. To ten szacun za co niby ? Że łapówy nie wzięli czy co ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.