Wiadomości z Rudy Śląskiej

Maciej Maleńczuk zaśpiewa w Rudzie Śląskiej!

  • Dodano: 2024-03-11 08:00, aktualizacja: 2024-03-11 11:00

Maciej Maleńczuk, jeden z najważniejszych i najbardziej kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad, zaprasza na koncert promujący album "Klauzula sumienia". Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury Bielszowice 6 kwietnia 2024 o godzinie 19:00.

Koncert Macieja Maleńczuka w Rudzie Śląskiej

Podczas tego wyjątkowego koncertu, Maleńczukowi towarzyszyć będą wybitni muzycy, których talent znany jest m.in. z legendarnej Piwnicy pod Baranami oraz wcześniejszych tras koncertowych, takich jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk+. Wiesław Jamioł, który zasiądzie za perkusją, oraz Dominik Wywrocki, grający na kontrabasie, zapewnią niezapomniane brzmienie i pełną energii atmosferę.

Maciej Maleńczuk, to nie tylko utalentowany wokalista, ale również wyjątkowy autor tekstów pełnych głębokich obserwacji, znany jest z takich przebojów jak "Ostatnia Nocka", "Tango Libido", "Sługi za szlugi", "Synu" czy "Dawna Dziewczyno". Jego twórczość porusza tematy życia codziennego w sposób zarówno szokujący, jak i prowokujący do refleksji.

Bilety

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne w cenie 139 zł w kasie DK oraz online na stronach biletyna.pl i kupbilecik.pl. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Bader

    "Synu" to tak mi się wydaje utwór grupy Hasiok.

  • bom

    Bydzie agitować za lewactwem

  • The truth

    Sprzedam ci sekret. Masz słuchać muzyki a reszty nie musisz :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również