Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Na autostradzie A4 na wysokości Kochłowic zderzyło się ze sobą 5 samochodów

 • Dodano: 2019-10-16 09:00, aktualizacja: 2019-10-26 11:34

Na autostradzie A4 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na wysokości Kochłowic zderzyło się ze sobą 5 samochodów osobowych. Do kolizji doszło dzisiaj (16.10) rano, na jezdni  w kierunku Katowic.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (16.10) rano, na 328 km autostrady A4. Na jezdni w kierunku Katowic doszło do zderzenia pięciu samochodów. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie został ranny w tym zdarzeniu.

Występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy donoszą, że korek zaczyna się już na wysokości Wirku.

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Karina

  Po wypadku komunikacyjnym, pomóc mogą takie kancelarie odszkodowawcze jak http://kancelariaae.pl, która także mi pomagała. Miałam problem z odzyskaniem odszkodowania, ale im udało się wygrać z towarzystwem ubezpieczeniowym. Polecam wszystkim w trudnych sprawach.

 • Adolf

  [...]y godosz. 30% odszkodowania ci potrącą za prowadzenie sprawy i dostaniesz myni kasy niż jak byś sie to sama zgłaszała - chodzi o wypłatę gotówkową. Kożdy co mo łeb na karku oddaje auto na naprawa bezgotówkowo do serwisu/warsztatu i mo święty spokój i żodnej kancelarii nie potrzebuje.

 • były hutnik

  jedzie jeden za drugm nie zostawiajac odstępu i takie mamy skutki. Banda debilii - powinni pokryc szkody z własnej kieszeni

 • Padre

  Sory takich mamy kierowców. Spróbuj zachować odstęp jadąc lewym pasem, zaraz jakaś powolna ameba sie tam wepcha (bo ono jedzie 83km/h a musi wyprzedzić to drugie coś co jedzie 82km/h)

 • Iks

  Odstęp to odstęp - trzeba go zachować zawsze czy się jedzie za amebą czy nie...

 • Teo

  Padre Kiedyś widziałem młotka, który jechał środkowym pasem jakieś 70km/h i o mało karambolu nie zrobił. Bo nagle wszyscy zaczęli uciekać na lewy pas. No i dodajmy do tego ameby które nie mają pojęcia co to jest pas rozbiegowy na szybkiej drodze. Ogólnie to nasze drogi często są niebezpieczne przez brak umiejętności i poszanowania życia innych osób.

 • szofer

  Tak jest hutnik,legalnie walom do zatku,mogom walic ale do galot,jak tak na tył komus jadom.

 • gość

  Nie podniecaj się tak.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.