Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ostatni "Bieg Wiewiórki" w tym roku za nami!

  • Dodano: 2019-11-10 10:15, aktualizacja: 2019-11-10 12:08

Za nami ostatni w tym roku "Bieg Wiewiórki”. Zapaleni biegacze i miłośnicy nordic walking udowodnili, że pochmurna pogoda im nie straszna. Najbardziej wytrwali i systematyczni zawodnicy otrzymali także pamiątkowe statuetki za udział w tegorocznym cyklu.

Trasa "Biegu Wiewiórki”, tak samo jak zawsze, przebiegła ścieżkami halembskiego lasu, a rozpoczęła się i zakończyła na bieżni przy Szkole Podstawowej nr 15. Na początku biegu wystartowały dzieci w różnym wieku na dystansie jednego kilometra. Natomiast później dorośli biegacze. Zawodnicy rywalizowali na pętli o długości 4,2 km, którą, w zależności od predyspozycji, mogli pokonać od jednego do pięciu razy. Limit pokonania pełnego dystansu, czyli 21 km wynosi 2:45 godziny. Na tej samej trasie rywalizowali też ze sobą wielbiciele nordic walking, dla których maksymalny dystans to 12,6 km.

- To była świetna zabawa! Udało mi się wziąć udział w prawie każdym biegu i już nie mogę się doczekać przyszłorocznej edycji! - mówi pani Katarzyna, mieszkanka Halemby.

Pod koniec sobotniego biegu najbardziej wytrwali i systematyczni zawodnicy otrzymali statuetki z symbolem biegu, czyli wiewiórką.

Ostatni "Bieg Wiewiórki" w tym roku za nami!

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Wyborca

    W następnej edycji mam nadzieję że za dzieci nie będzie trzeba płacić wpisowego.

  • Twój

    Sandra S jest najpiękniejsza na świecie

  • Wasza kibicka

    Oczywiście! Wszystkiego dobrego:)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.