Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pierwsi rudzcy policjanci zaszczepieni!

  • Dodano: 2021-03-29 12:45

W piątek 26 marca rozpoczęto szczepienia rudzkich policjantów. W pierwszej kolejności szczepieni są ci liniowi, mający najczęstsze kontakty z obywatelami, a w przypadku zatrzymań podejrzanych - nawet bezpośrednie.

Kilkudziesięciu mundurowych i kryminalnych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki

Jako pierwsi są szczepieni policjanci ze służby patrolowej, ruchu drogowego, dzielnicowi oraz kryminalni pracujący w terenie. Podczas piątkowej pierwszej tury zaszczepiło się 35 naszych mundurowych, a listę dopełnili również rudzcy strażnicy miejscy, którzy szczepienie są razem z nami. Pierwsi zaszczepieni, to ci, którzy podczas swoich interwencji najbardziej narażeni są na ryzyko zakażenia koronawirusem.

Mimo że szczepienia nie są obowiązkowe, większość policjantów zadeklarowała chęć ich przyjęcia. Rudzcy mundurowi oraz strażnicy miejscy i strażacy szczepieni są w Szpitalu Tymczasowym MCK w Katowicach.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Karl

    Jo psa szczepia co roku dwoma szczepionkami i się nie chwola...

  • Ziga z Wirku

    Żałosny jest twój wpis.

  • sucha bagieta

    Żałosne to jest bicie kobiet na ulicy przez uzbrojonych mężczyzn panie komediancie.A szczepienia? Jak już pies wściekły to chyba nie wiele dadzą.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.