Wiadomości z Rudy Śląskiej

Poczta Polska ma już nasze dane z rejestru PESEL. Dostała je od Ministerstwa Cyfryzacji

 • Dodano: 2020-04-29 06:15, aktualizacja: 2020-04-29 06:43

Poczta Polska już 22 kwietnia otrzymała za zgodą ministra cyfryzacji dane z rejestru PESEL potrzebne do przygotowania wyborów prezydenckich – podaje „Rzeczpospolita”.

Kryminalne seriale w TVS! Zobaczcie „Prawo i porządek” oraz „Napisała: Morderstwo”

Poczta Polska otrzymała już nasze dane z rejestru PESEL

Tym samym nie potrzebuje już tych danych z samorządów, co budziło sprzeciw władz w wielu miejscowościach. Włodarze miast mają czas na wydanie Poczcie Polskiej spisu wyborców do wtorku.

Jak podaje Rzeczpospolita, Poczta Polska potrzebuje – rejestru wyborców, w tym osób, które złożyły w  gminie wniosek że choć są zameldowane np. w Warszawie, studiują w Krakowie i tu chcą głosować. Samorządowcy mają już wyselekcjonowaną bazę wyborców, czego nie ma PESEL.

Zobacz także

Komentarze (25)    dodaj komentarz »

 • Truda

  Państwo z tektury. Rządzą nami faszyści i oszuści na pasku chorego, zwykłego posła. A suweren zatkany śmieszną kasą klaszcze.

 • Neutralny.

  Gdzie tu ochrona dany osobowych, jak Ministerstwa Cyfryzacji łamie te zarządzenia. Ludzie za judaszowskie srebrniki, partia rządząca, kupuje was a wy idźcie i głosujcie na nich narażając się na zakażenie się wirusem.I to powoduje że jesteśmy marionetkami w ich ręku. OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE.

 • inspirator

  Właśnie dlatego że spali od 1989 można było sprzedać huty stocznie cukrownie i przy pomocy wynalazku Lewandowskiego mnóstwo innych zakładów pracy "za złotówkę". Teraz mamy kraj montowni. Kiedy one się pobudowały? Za PiS-u ?

 • Olo

  Czy w ich ręku czy innej partii, tak czy siak i tak będziemy marionetkami. Kiedyś, gdzieś było inaczej?

 • Ela

  Moimi danymi się szasta na lewo i prawo. Mam nadzieję, że za jakiś czas nie dostanę od komornika nakazu spłaty jakiś kredytow

12

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.