Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci prowadzą sprawę kradzieży 113 litrów paliwa. Rozpoznajesz tych mężczyzn?

  • Dodano: 2020-02-19 06:30, aktualizacja: 2020-02-25 06:33

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o kradzież paliwa na jednej z rudzkich stacji. Mężczyźni poruszający się VW Passatem z kradzionymi tablicami rejestracyjnymi zatankowali w sumie 113 litrów paliwa i nie płacąc odjechali.

Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyzn przedstawionych na zdjęciach, prosimy o skontaktowanie się z policjantami z Komisariatu I Policji w Rudzie Śląskiej. Gwarantujemy anonimowość.


Policjanci z Komisariatu Policji I w Rudzie Śląskiej prowadzą sprawę kradzieży 113 litrów paliwa

Do zdarzenia doszło 27 stycznia 2020 r. w Rudzie Śląskiej. Dwóch mężczyzn, poruszających się ciemnym vw passatem zatankowało paliwo i nie uiszczając opłaty odjechało. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Rudzie Śląskiej, tel. 32 344 15 10. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas”, dopisując w tytule kradzież kart KP1. Gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Krystyna

    TVN o 19 środa 19-02.2020 Gdańsk takie samo zdarzenie Pasat tankuje benzynę kamery nagrały całe zdarzenie .Policja jest w posiadaniu samochodu, złodzieje uciekli ,,,,

  • Gustawson

    H.... Wi ręce po obcinać

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.