Wiadomości z Rudy Śląskiej

Porozmawiajmy o przyszłości Rudy Śląskiej. Spotkanie dla mieszkańców już we wtorek

 • Dodano: 2021-09-09 08:00, aktualizacja: 2021-09-09 07:55

Fundacja Rzecz Społeczna serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Rudy Śląskiej”. Podczas wydarzenia jego uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi wizjami na temat rozwoju miasta i obawami dotyczącymi jego przyszłości.

Spotkanie dla każdego

Pierwsze spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Rudy Śląskiej” odbędzie się już w najbliższy wtorek, 14 września. Wydarzenie będzie miało miejsce w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 3, w godzinach od 17:30 do 19:30. Jak podkreślają organizatorzy, w spotkaniu udział może wziąć każdy, komu zależy na losie miasta, ponieważ każdy głos ma znaczenie.

- Zapraszamy na spotkanie otwarte skierowane do mieszkańców i mieszkanek, lokalnych liderów i liderek, przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych, instytucji publicznych oraz władz samorządowych, innymi słowy do wszystkich tych osób, którym zależy na przyszłości Rudy Śląskiej. – czytamy na stronie wydarzenia.

Spotkanie jest pierwszym w cyklu spotkań z mieszkańcami i mieszkankami Rudy Śląskiej, realizowanych przez Fundację Rzecz Społeczna w ramach projektów współfinansowanych przez Open Society Institute – Sofia oraz Urgent Action Fund for Women’s Human Rights.

Komentarze (6)    dodaj »

 • mM

  Znowu artykuł w stylu Komisariat nr X? Kto w Rudzie Śląskiej kojarzy w jakiej dzielnicy jest Komisariat o danym numerze lub szkoła nr X? Tylko najbliżsi mieszkańcy, a i w to wątpię.

 • hanys

  po tobie widać że werbusy i ich gorolskie potomki niy wiedzom

 • mM

  lepiej być gorolem niż matołem

 • Wjk

  Ruda Śląska to brud smród i ubóstwo. Ci co o niego dbają to garstka. Reszta to niszczy demoluje. Jak widzę to młode pokolenie to tragedia. Zero wychowania kultury. Na chałdzie Góra Antonia pijaństwo o reszcie nie wspomnę. Wysypisko śmieci pod okiem kamer. To miasto jest tak źle zarządzane zero reakcji służb po co wychylać głowę. Szkoda słów.

 • hanys

  Po chałpach tyż czasami jakieś ludki łażom i kcom łosprawiać ło przyszłości i Bogu.

 • Karminadel

  Co tu rozmawiać? Hale, Biedry i betonoza...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również