RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Przed nami ESKA Summer City w Aquadromie!

  • Dodano: 2022-07-21 10:45

Jak wakacje, to na całego! 24 lipca odwiedzi rudzki Aquadrom patrol ESKA Summer City! Oznacza to, że w tym dniu na pewno nie będzie nudno.

Świetna zabawa gwarantowana!

Na 11:30 zaprasza na chwilę wyciszenia, relaksu, czyli bezpłatną jogę w ogrodzie saunowym (zapisy na malgorzata.jankowicz@aquadrom.pl)

Pamiętać należy również o torze skimboardowym, który znajduje się w okolicach basenu zewnętrznego. Jeśli jeszcze nie spróbowaliście swoich sił na tej wakacyjnej atrakcji, będziecie mogli to zrobić pod okiem profesjonalisty. Tam o godzinie 12:00 pokaz wicemistrza Europy Oliwiera Łukaszczyka. Oczywiście tor skimboardowy jest dostępny w cenie biletu, więc tym bardziej polecamy.

O 12:30 ważne spotkanie z koordynatorem ratowników, który opowie o bezpieczeństwie nie tylko w hali basenowej, ale także nad wodą otwartą. Co ważne, pokaże również jak udzielać pierwszej pomocy oraz umożliwi zainteresowanym naukę na fantomie.

Przez 2 godziny wydarzenia hostessy z radia ESKA będą rozdawać gadżety, wśród których nie zabraknie worków, okularów, piłek itp.

Jeśli ktoś będzie chciał poopowiadać o swoich wakacjach, także będzie miał taką możliwość podczas wejść na żywo.

Przed nami ESKA Summer City w Aquadromie!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.