Wiadomości z Rudy Śląskiej

Reaktywacja klubu Konfederacji w Rudzie Śląskiej. Bożena Modzelewska zaprasza na spotkanie

 • Dodano: 2022-08-01 14:45

Przed nami kolejne spotkanie z kandydatem na prezydenta – tym razem z Bożeną Modzelewską, startującą z ramienia Konfederacji. Spotkanie odbędzie się w ramach reaktywowanego klubu Konfederacji w Rudzie Śląskiej.

Spotkanie z kandydatką

Wszyscy mieszkańcy chcący lepiej poznać kandydatkę na prezydenta miasta będą mieli ku temu okazję już jutro! We wtorek, 2 sierpnia, o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie klubu Konfederacji w Rudzie Śląskiej. Kandydatka na prezydenta miasta z ramienia Konfederacji, Bożena Modzelewska, będzie czekała na potencjalnych wyborców w Pubie Borys przy ulicy Fiołków 3. Oprócz spotkania klubu będzie można porozmawiać z kandydatką, wpisać się na listę poparcia bądź zgłosić do komisji wyborczej.

Szczegóły na temat spotkania znajdują się w wydarzeniu w serwisie Facebook

Komentarze (19)    dodaj »

 • Swolocz

  Ile rubli za wpisowe ?

 • normalny

  Jeżeli ta pani ma poglądy Konfederacji to tylko na plus. Konfa to jedyna w miarę normalna opcja. Tym niemniej obecnie trzeba działać w aktualnych uwarunkowaniach prawno-administracyjnych. W każdym razie ma mój głos bo w tej talii lepszego wyboru nie widać .Co do innych POPISów i PSLów z lewakami włącznie (choć to wszystko jest lewactwo tylko jedni z krzyżami a drudzy bez), to nie można zrozumieć jak wyborcy mogą być tak ograniczeni umysłowo, by na te skompromitowane formacje jeszcze głosować. Narzekają na inflację a popierają tych co tą inflację produkują i wprowadzają na wyścigi socjalizm. Tylko prymitywy mogą myśleć, że dobrobyt bierze się z dotacji i zasiłków.

 • Lord

  Przez takich jak ty jest jak jest

 • vice

  Pan Grzegorz Braun czyli jeden z "wodzów" przywołanej partii popiera pomysł formalnej intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski. Ok nie oceniam ale krytykujesz lewaków z krzyżami. Lubię jak oceniacie ludzi którzy mają inne poglądy " lewaki-ograniczeni umysłowo-prymitywy" Z jednym się zgadzam my ludzie w swojej masie jesteśmy [...]MI to jest bezsprzeczne."Tym niemniej obecnie trzeba działać w aktualnych uwarunkowaniach prawno-administracyjnych" nie jest to cytat z adolfa albo lenina.? Mam pytanie - nie męczy Cię Twoja inteligencja? wokół same głupki czyli 9 idiotów i jeden wszechogarniający (mniej więcej takie poparcie miewa konfederacja. Jeżeli już jesteś taki normalny to przypomnij jaka była inflacja za PO.

 • normalny

  OK. Gdyby było tak jak sugerujesz to równie dobrze np. prawa fizyki można by zawierzać większości (1/9). Może to skrajny przykład lecz chyba ukazuje "myślenie" tzw. "większości". Nie zawsze a nawet bardzo rzadko tzw. "większość" ma rację. Warto sobie postudiować trochę historię gdzie przykładów ostracyzmu politycznego, naukowego czy nawet kościelnego było mnóstwo a później okazywało się, że właśnie owi "dziwacy" mieli rację o czym się już tak nie mówi. W tym przypadku prawa ekonomii też są bezwzględne i choćby nie wiem jak zaklinać rzeczywistość (co właśnie chce robić tzw. "większość") nie da się rozdawać bezkarnie drukowanych banknotów nie ponosząc konsekwencji inflacji i to bez względu na barwy partyjne.

 • vice

  Jeżeli chodzi o ekonomię to wszystko się zgadza to są niepodważalne reguły, pieniądz nie tworzy się z dekretów tylko z pracy. Ale jak widzę polityków!!! którzy mają pełne usta Boga to im po prostu nie wierzę dla mnie są zwykłymi talibami, którzy jeszcze lepiej niż pis wiedzą co mam robić i myśleć. Nie wierzę w żadne narody które są lepsze niż inne. Nie bardzo mogę sobie przypomnieć gdzie tego typu opcja polityczna odniosła sukces taki dla ludzi. Wolę polityków, którzy są pro państwowcami mogą być nawet "oświeconymi dyktatorami" dla których ważni będą wszyscy ludzie a nie "naród" Romana Dmowskiego

 • mgx

  "kiedyś normą był ogół , a nie margines"

 • nupel

  Spotkanie z ruskimi onucami > ino jakiś gupi tam pudzie. Jo chca żeby RŚ była w Polsce a nie w Rusach

 • ewa

  Masakra !!!!

 • Pelikan

  Moskiewski pucybuty Putina podnoszą łby. To są zwykli zdrajcy Polski. Nigdy nie głosujcie, bo nas znwó zwiążą z Moskwą.

 • Znawca

  Myśle, ze wszyscy mieszkańcy powinni się wybrać. Jedyna rozsądna partia. Cenię ją przede wszystkim, że są przeciwnikami eksperymentów covidów w postaci szczepionek zabijających ludzi oraz osłabiających ich odporność.

 • Zorok

  Z ciebie to jest jeden wielki eksperyment. Sowiecka piąta kolumna.

 • Krysia

  Łachu jeden

 • alojz

  Już chyba lepsza sowiecka kolumna (co z resztą nie jest prawdą) niż nasi rodzimi Kim Dzong Uny wprowadzający komunizm północno-koreański.

 • Lolek

  Zastępowanie zła większym złem to nie jest rozwiązanie. Teraz mamy ruskij mir w polskim wydaniu, konfederacja ch e ba wrzucić do rosji i wtedy będziemy mieć ruskij mir w oryginale czyli bazy wojskowe na wypalonej ziemi;)

 • Qq

  Czyli co ? Spod kretynów jarozbawa mamy przejść w ruskij mir Korwina? Na szczęście jest jeszcze inny wybór. Tak samo u nas w mieście. Jest Pieronczyk, jest Mejer , nie trzeba głosować na PRL wesołego i ruski mir konfidentów.

 • levy

  Reaktywacja na czas wyborów, przecież to śmieszne!

 • boluś

  Ciekawe połączymie' "koszerno" KOŃfederacja i kibolsko knajpa. Znocy jutro pije za Partyjne Poremba , Karmańskie i gościnnie Zaborze. Pyrsk

 • stefan

  xd

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również