Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rozstrzygnięto przetarg na remont infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 23

  • Dodano: 2020-04-24 13:30

Modernizacja infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 23 to jedno z zadań w tegorocznym budżecie obywatelskim. Wykonawca został już wybrany.

- Dobre wiadomości dla mieszkańców Bykowiny. Rozstrzygnęliśmy przetarg na remont infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 23. Jest to jedno z zadań wybranych przez mieszkańców do tegorocznego budżetu obywatelskiego - napisała prezydent Grażyna Dziedzic.

Prace rozpoczną się od wymiany ogrodzenia i piłkochwytów. Następnie na boisku położona zostanie nawierzchnia poliuretanowa i odnowiona zostanie bieżnia.

- W maju powinien rozpocząć się pierwszy etap, czyli wymiana ogrodzenia i piłkochwytów. Główna część prac zaplanowana jest na wakacje. Wtedy na boisku wielofunkcyjnym wykonana zostanie nawierzchnia poliuretanowa, wymieniona będzie nawierzchnia bieżni do sprintu oraz sprzęt sportowy. Z kolei na placu apelowym powstanie kreatywna strefa gier. Wymienimy również ławki i kosze na śmieci, a także rozbudujemy monitoring - napisała prezydent Grażyna Dziedzic.

W sumie koszt całej inwestycji wyniesie prawie 260 tys. zł.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Mieszkanka

    Budżet obywatelski. Co to ma do prywatnych terenów szkół? Dlaczego mieszkańcy miasta maja płacić za widzimisie szkoły? Temat tężni solankowej, z której mogłyby korzystać osoby w każdym wieku i z każdej dzielnicy został zakopany i to w sposób pokazujący idealnie jakie są układy i układziki w mieście. Ale pieniądze na boisko przy szkole, gdzie korzystać będą mogły dzieci/nastolatki i zapewne tylko ci co należą do danej szkoły, się znalazły tak? Śmiech na sali.

  • Rodzic

    Żenada, egoistką

  • Magma

    Jakoś nie widzę kto wygrał.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.