Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: 50-letni pedofil zatrzymany! Złapał go ojciec dziecka

 • Dodano: 2020-07-10 15:30

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dopuszczanie się innych czynności seksualnych wobec małoletniej. 50-latek zwabił dziewczynkę do swojego mieszkania, gdzie doszło do przestępstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 2 miesiące.

Kolejne zatrzymanie pedofila w Rudzie Śląskiej

50-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany przez policjantów po tym, jak ojciec małoletniej nakrył go nagiego z jego dzieckiem. 

- Mężczyzna zwabił dziewczynkę do swojego mieszkania, częstując ją słodyczami. Prosił, żeby nikomu nie mówiła o tym, co dzieje się w mieszkaniu. Na szczęście czujne koleżanki powiadomiły ojca dziewczynki, że poszła do mieszkania sąsiada i nie wychodzi z niego - mówił st. asp. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy rudzkiej komendy.

Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 2 miesiące

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia. Prowadzący postępowanie śledczy wystąpili do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd w Rudzie Śląskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia. 

- To jednak nie koniec sprawy. Policjanci ustalają, czy wcześniej rudzianin dopuszczał się takich przestępstw i czy wykorzystywanych dzieci nie było więcej - mówił st. asp. Arkadiusz Ciozak.

Ruda Śląska: 50-letni pedofil zatrzymany! Złapał go ojciec dziecka

Zobacz także

Komentarze (35)    dodaj komentarz »

 • ojciec dziewczynki

  ma szczescie ze nie trafil na mnie jako ojca bo by go policja nie poznala sprawdzil bym na nim jak bardzo cialo czlowieka moze spuchnac - ty śmieciu powinni cie wykastrowac mechanicznie i chemicznie

 • ....

  Ile on ma wzrostu? 120? Wyglada jak krasnal ogrodowy

 • Mieszkanka

  Tyle się mówi, wręcz każdy się śmieje o pedofilach łapiących dzieci na słodycze- stało to się już memem, a tu dalej dziecko, które na pewno ma telefon instagrama, Facebooka łapie się na takie coś? Halo rodzice? Może jakaś rozmowa z dzieckiem? Gdy byłam mała ciagle mi powtarzano jak mantrę, by nie brać nic od obcych, by nie wsiadać do żadnego auta, a gdy czuje ze ktoś mnie śledzi czy zagada obca osoba to trzeba jak najszybciej iść do domu lub miejsca gdzie jest jasno i dużo ludzi. Drodzy rodzice, zajmijcie się dziećmi i tłumaczcie im tak oczywiste rzeczy.

 • ula

  gorzej kiedy dziecko trafi na sąsiada wujka czy przyjaciela rodziny przypadek sprzed 30 lat Bykowina

 • Mieszkanka

  Rodziny się nie wybiera, ani nie przewidzi się co może siedziec takiemu „wujkowi” w głowie, ale sąsiada można jak najbardziej unikać. Przez całe dzieciństwo miałam bardzo dobrych sąsiadów, ale nigdy bym nie poszła do ich mieszkania. Tak samo do koleżanek. Kiedyś nie było telefonow i nie wiedziało się czy jest Kasia czy Asia w domu. Jeśli nie było to czekałam pod domem, a nie wchodziłam do środka. Kwestia wychowania, które w dzisiejszych czasach ewidentnie kuleje.

 • Padre

  Coś dużo tych pedofilów w naszym mieście. O czymś to świadczy. Brawa dla koleżanek że zaalarmowały ojca

 • Rudziol

  Jakieś problemy z czasów dzieciństwa?

 • Mariusz

  Powiem tak. Gdyby to było moje dziecko, na pewno nie wyprowadzałaby go policja. Nawet by go nie mogli zatrzymać. Najpierw musiałaby go zabrać karetka do szpitala. Chociaż w sumie..... nie wiem czy trzeba by było kogoś zawiadamiać. Myślę, że wielu ojców postąpiłoby dokładnie tak jak myślę. Nie będę podawał szczegółów... Z dobrego wychowania

 • Jan

  Ha! Ha! Wiem, że nie warto wymierzać samemu sprawiedliwości bo jak taki k...dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu to zaskarży o płacenie dożywotnio mu renty. Takie jest chore prawo. Każdego rodzica szlag by trafił ale jakoś trzeba ochłonąć.

 • Slazok

  Od[...]sz ty sie od dudy masz dziecko to uwazaj zeby twoimu dziecka to nie spotkalo

 • Mar

  Podajcie proszę chociaż dzielnice gdzie ten typek urzędu ku przestrodze

 • Gall anonim

  Ruda

 • Ona

  Ruda 1

 • Kinga

  Kolanija

 • Zenek

  Kolanija

 • ...

  Kolanija to ul. Szczęść Boże.

 • ..

  Ruda 1 ale jest w areszcie

 • zrg

  Brawa dla czujnych i rozsądnych koleżanek! Trzeba brać z nich przykład. Jak widać, nawet za ścianą mieszkania może czaić się niebezpieczeństwo. Swoją drogą, jakby trafiło na mnie, to pedofil pewnie potknąłby się w przedpokoju o próg i wylądował poturbowany na OIOM-ie.

 • Rudziok

  Nie ma sie co martwić zboczeniec, Duda go ułaskawi...

 • ewald

  Po pierwsze ten gościu odsiedział swoje co do dnia a chodziło o skrócenie zakazu zbliżania się i wniosek na prośbę pokrzywdzonej.

12

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.