Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzki Jarmark Bożonarodzeniowy powraca po 2 latach!

 • Dodano: 2021-11-19 07:30, aktualizacja: 2021-11-19 11:10

Po 2 długich latach przerwy, do Rudy Śląskiej powraca Jarmark Bożonarodzeniowy. To już 3. odsłona tego wyjątkowego wydarzenia.

Jarmark powraca!

W tym roku rudzianie ponownie będą mogli cieszyć się nadchodzącymi świętami – już w drugą sobotę grudnia, po 2 latach przerwy, odbędzie się 3. edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia w godzinach od 11:00 do 21:00, na ulicy Kościelnej 12 w Rudzie Śląskiej. Organizatorzy zapewniają, że na jarmarku będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne, oraz że nie zabraknie dobrego jedzenia. Wydarzenie urozmaicą występy artystów, a dla najmłodszych przygotowano karuzelę.

jarmark wydarzenie

Organizatorzy wciąż czekają na wiadomości od lokalnych restauratorów i wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w wydarzeniu i wystawić na sprzedaż swoje produkty. W tym celu należy kontaktować się z Elżbietą Żurek lub Markiem Szymańskim.

Przyda się pomoc!

Nie od dziś wiadomo, że organizacja takiego wydarzenia wymaga zgromadzenia sporych środków finansowych. W tym celu organizatorzy jarmarku założyli zbiórkę, na którą można wpłacać symboliczne kwoty. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na organizację tegorocznego jarmarku.
 

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Krzysztof

  Żenada... kto tam będzie jechał?? Nie mamy centrum?? I jeszcze zrzutka, na co?? Mieszkańcy sami sobie mają płacić za atrakcje?? Absurd goni absurd... Rada Miasta do dymisji!!!!

 • Xd

  Jak był 1000 zakażeń to jarmark odwołali, jest 25000 i jarmark jest ok

 • Adam

  Kuzwa na nic nie ma kasy to po co to robicie w innych miastach jest kilka dni

 • boluś

  pogańskie zwyczaje

 • Kris

  Zas 3 budy i wielki jarmark. Zrobcir jedzenie winko grzane zaproscie wystawcow a nie sztuka dla sztuki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.