Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Świąteczne Kochłowice 2.0" - za nami dwa dni pełne atrakcji

  • Dodano: 2023-12-18 08:45, aktualizacja: 2023-12-18 08:56

Spotkanie przy Kochłowickim Wigilijnym Stole, Wioska Mikołaja, alpaki i ubieranie choinki - za nami "Świąteczne Kochłowice 2.0". Przez cały weekend na mieszkańców Kochłowic czekała masa świątecznych atrakcji! 

Świąteczne Kochłowice 2.0

Wielu mieszkańców czekało na świąteczne imprezy w Kochłowicach, dlatego też w tym roku organizacje działające w dzielnicy Kochłowice, czyli Fundacja Aktywni MyRudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI, Fundacja "Anioły w Piżamkach", III Liceum Ogólnokształcące wspólnie, oraz Parafia Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach razem dla mieszkańców zorganizowały weekend wielu wydarzeń i atrakcji pn. "Świąteczne Kochłowice". 

Magia świąt w Kochłowicach

Przez dwa dni rudzianie mogli skorzystać z wielu atrakcji i poczuć magię zbliżających się świąt. W sobotę w III Liceum Ogólnokształcącym odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. W czasie wydarzenia odbył się koncert sekcji działających w In-nYm Domu Kultury i Świąteczne Karaoke.

Niedziela to spotkanie na kochłowicki plantach, czyli Jarmark Bożonarodzeniowy. Można było spotkać alpaki, elfy, odwiedzić Wioskę Mikołaja, nabyć upominki i ozdoby świąteczne, skorzystać ze świątecznej fotobudki. Przez cały dzień była okazja do słuchania muzyki na żywo, a o godz. 17.00 rozpoczęło się Spotkanie przy Wigilijnym Stole. Na scenie wystąpił m.in. Grzegorz Poloczek.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Adi

    Koncert Małej Armii Janosika rzeczywiście był mega. Tylu muzyków. Rewelacja!

  • Rudolf

    Byłem tak pijany, że pomyliłem maskotkę kaczkę ze swoją konkubiną.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również