Święto Flagi w In-nYm Domu Kultury. Weź udział w konkursie fotograficznym
W sobotni poranek 27 kwietnia w In-nYm Domu Kultury odbyło się „Święto Flagi”.
Zbliżające się święta narodowe były okazją do wesołego przygotowania kolorowych ozdób w narodowych barwach. Tym razem zajęcia dla dzieci były prowadzone przez wolontariuszy z Klubu Aktywnego Seniora. Po początkowych zabawach i pląsach dzieci brały udział w różnych aktywnościach.
Dzięki wsparciu seniorów każde dziecko wykonało kokardę narodową, kolorowy magnes oraz pomponiki również w biało- czerwonym kolorze. Radość, uśmiech i zadowolenie zagościły na twarzach zarówno uczestniczących dzieci jak i seniorów. Został ogłoszony konkurs fotograficzny „Selfie z flagą”. Zdjęcia można przysyłać do 15.05.2019. Zadanie zostało zrealizowane dzięki dotacji Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.







![Po 122 latach koniec wydobycia w KWK Bielszowice. Ruda Śląska żegna kopalnię [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/pgg_022.webp)




















Dodaj komentarz