Wiadomości z Rudy Śląskiej

Trwa montaż urządzeń na placu zabaw NIVEA w Kochłowicach

 • Dodano: 2020-10-02 14:30, aktualizacja: 2020-10-02 16:08

Trwa montaż urządzeń na placu zabaw NIVEA w Kochłowicach. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu!

Warto przypomnieć, że Ruda Śląska znalazła się w gronie 20 miast, którym Nivea, dzięki licznym głosom mieszkańców, ufundowała w tym roku podwórko o rynkowej wartości 250 000 zł! Do tej pory firma kosmetyczna stworzyła ponad 140 podwórek. Również w tym roku NIVEA postanowiła zaprosić wszystkich do wspólnego budowania unikalnych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą twórczo rozwijać swoje unikalne talenty.

25 czerwca poznaliśmy zwycięzców. Zaangażowanie w inicjatywę mieszkańców Rudy Śląskiej przyniosło upragniony efekt. Startujące w konkursie Kochłowice ostatecznie utrzymały się w czołówce, dzięki czemu właśnie w tej dzielnicy powstanie nowoczesny plac zabaw. Podwórko Nivea zapewniło Kochłowicom 7 711 oddanych głosów.

Nowy plac zabaw powstanie przy ul. Dunikowskiego - Chełmońskiego 5,7,6, na terenie Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa". Obecnie trwa montaż urządzeń na placu zabaw. Wszystkie prace mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu!

Budowane przez organizatora konkursu place kreatywnej zabawy mają wartość około 250 tys. zł. Składają się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. Znajdują się tam m.in. takie atrakcje jak ścianka wspinaczkowa, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, trampolina oraz gry twister, skok w dal, a także w kapsle.

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Klaus

  bardzo dobry pomysł z tym placem zabaw, tylko ze nie w tej częsci kraju lokalizacja, tu szkoda kasy

 • boluś

  Tyn WyPierzony z Kochlowic' to niy przypadkiem SKOLIGACONY? I wypromowany lokalnie? Wiadomo z kim? Wałek na pół bańki? Komunalka.

 • Belg

  Co ty człowieku chrzanisz?

 • hromani

  Za miesiąc dojdzie do dewastacji - i znowu będzie poszukiwanie świadków.Kwota nie mała - ale czy zainwestowano parę stówek na monitoring?

 • boluś

  Ale CZAD ' jutro jada i wypróbuja tyn Szał Aktywności niyDopirzonego! Te łąki w doniczkach to rozumia dookoła?

 • Realny

  Festiwal narzekania i wysyp "znafcuf" co wiedzo lepiej za 3...2...1...

 • Zn

  Na zimę plac zabaw jak znalazł...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.