Wiadomości z Rudy Śląskiej

Trwa montaż urządzeń na placu zabaw NIVEA w Kochłowicach

 • Dodano: 2020-10-02 14:30, aktualizacja: 2020-10-02 16:08

Trwa montaż urządzeń na placu zabaw NIVEA w Kochłowicach. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu!

Warto przypomnieć, że Ruda Śląska znalazła się w gronie 20 miast, którym Nivea, dzięki licznym głosom mieszkańców, ufundowała w tym roku podwórko o rynkowej wartości 250 000 zł! Do tej pory firma kosmetyczna stworzyła ponad 140 podwórek. Również w tym roku NIVEA postanowiła zaprosić wszystkich do wspólnego budowania unikalnych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą twórczo rozwijać swoje unikalne talenty.

25 czerwca poznaliśmy zwycięzców. Zaangażowanie w inicjatywę mieszkańców Rudy Śląskiej przyniosło upragniony efekt. Startujące w konkursie Kochłowice ostatecznie utrzymały się w czołówce, dzięki czemu właśnie w tej dzielnicy powstanie nowoczesny plac zabaw. Podwórko Nivea zapewniło Kochłowicom 7 711 oddanych głosów.

Nowy plac zabaw powstanie przy ul. Dunikowskiego - Chełmońskiego 5,7,6, na terenie Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa". Obecnie trwa montaż urządzeń na placu zabaw. Wszystkie prace mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu!

Budowane przez organizatora konkursu place kreatywnej zabawy mają wartość około 250 tys. zł. Składają się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. Znajdują się tam m.in. takie atrakcje jak ścianka wspinaczkowa, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, trampolina oraz gry twister, skok w dal, a także w kapsle.

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Klaus

  bardzo dobry pomysł z tym placem zabaw, tylko ze nie w tej częsci kraju lokalizacja, tu szkoda kasy

 • boluś

  Tyn WyPierzony z Kochlowic' to niy przypadkiem SKOLIGACONY? I wypromowany lokalnie? Wiadomo z kim? Wałek na pół bańki? Komunalka.

 • Belg

  Co ty człowieku chrzanisz?

 • hromani

  Za miesiąc dojdzie do dewastacji - i znowu będzie poszukiwanie świadków.Kwota nie mała - ale czy zainwestowano parę stówek na monitoring?

 • boluś

  Ale CZAD ' jutro jada i wypróbuja tyn Szał Aktywności niyDopirzonego! Te łąki w doniczkach to rozumia dookoła?

 • Realny

  Festiwal narzekania i wysyp "znafcuf" co wiedzo lepiej za 3...2...1...

 • Zn

  Na zimę plac zabaw jak znalazł...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.