Wiadomości z Rudy Śląskiej

Urząd Miasta w Rudzie Śląskiej nieczynny w Wigilię

 • Dodano: 2020-12-23 06:15, aktualizacja: 2020-12-22 06:16

24 grudnia br. (Wigilia) Urząd Miasta Ruda Śląska będzie nieczynny. Dla pracowników UM jest to dzień wolny, przysługujący za święto przypadające w sobotę 26 grudnia br.

31 grudnia br. (Sylwester) Urząd Miasta będzie czynny od godz 10:00 do 18:00, za wyjątkiem kas, które będą czynne od godz. 10:00 do 12.00.

Komentarze (46)    dodaj komentarz »

 • Ja

  Skoro urzędnik zarabia minimalną krajową plus trzynastkę, to niech ma tę wigilię wolną. Będzie mógł zakupić coś od pani w lidlu, co zarabia 3500-4000 brutto. Pamiętajcie: w urzędach zarabia tylko kasta. Reszta jest od roboty.

 • Jerzy K

  Ludzie !!! skąd się bierze tyle hejtu, zazdrości, patrzenia na innych, wytykanie kto co ma, ten ma wolne, ten taki czy owaki itd, itp... Jak się czyta komentarze pod postami na różne tematy to mam wrażenie, że jest pewna grupa osób, które na każdy temat, cokolwiek by to nie było, wylewają falę hejtu. Na chwilę obecną żyjemy w wolnym kraju ( i mam nadzieję, że tak pozostania pomimo starań nieudolnie nam panujących ) i tak jak ktoś już tu napisał to to gdzie pracujemy niejako możemy sami wybrać. Decydując się na pracę w sklepie musimy liczyć się z tym, że praca jest w Wigilię a to że jest urząd zamknięty to chyba nic nowego. I ten właśnie post był po to żeby poinformować obywateli o tym, że w tym dniu będzie zamknięte i tyle. No ale codzienną dawkę złośliwości trzeba gdzieś wylać !!!

 • anty anty

  Napisz coś też o nieudolnych poprzednikach jak podporządkować chcieli nas Brukseli no faktycznie wtedy byś wolności nie miał. Ale elektorat PO nie pamięta lub nie chce pamiętać.Czy wystarczy być celebrytą z TVN ( Big Brother, Agent ) aby zostać ministrem zdrowia Bartosz A.

 • Koczor Donald

  Prawda zabolała.

 • boluś

  Słusznie prawi ' skond sie biere tyn hejt,złośliwość,zazdrość? Z życia Palancie' z wiecznego wyzysku w [...]okracji wzorowanej na antycznych' kaj poraset tysi niewolników obrabiało [...]y kilku tysiyncy OBYWATELI/u nos .UB'wateli/ i TY [...]ISZ o wyborze w kwestii zawodu ibrównych szansach. Tak niy boło nowet za komuny.

 • rychu

  boluś święta idą a ty wyzywasz od palantów. Piszesz, "wyzysk jest wieczny" to dlaczego myślisz, że akurat za twojego życia go nie będzie. Nie bluźnij z tą komuną. A w ten ciężki czas życzę zdrowia i trochę uśmiechu.

 • boluś

  Śwynta' Śwyntami!ale żałosny Pijar wymago zPalantowania! ! Pyrsk' Rychu' ty wiysz co Rysie...

 • Stev

  Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia

 • boluś

  Suma sumarum' co za różnica? Tylko Kasjerek żal' NOJWAŻNIEJSZO KASA !

 • Sandra

  hejt przeciwko Pani Prezydent powinien byc karany, dziwię sie redakcji że przymykają oko na patologiczne wypowiedzi

 • #DziedzicRaus

  Sandra, trzeba przyznać szczerze, że podziwiam Twój wpis. Nie wiem czym sobie Pani Dziedzic zasłużyła, może masz więcej wiedzy na ten temat? Z ostatniego roku by nie przynudzać, szczerze nie znajduje decyzji przynoszących chwały. Mamy pasmo podwyżek i jako mieszkańcy dostajemy po kieszeni z każdej możliwej strony samorzadowego garnuszka. A przypomnę, że jesteśmy nadal gminą górniczą, więc dochód z tego tytułu jest. Tymczasem nie ma na nic w budżecie. Pani Sandro zachęcam do lektury BIP, skupić się na kwotach vice, prezesów spółek miejskich.Może Pani nie pamięta ale jedna z pierwszych obietnic jeszcze w 2010 r. brzmiała, że powstanie pełno budynków wielorodzinnych, bo cyt. "na tym się zna". I Pani Sandro wie Pani ile powstało takich budynków w 10 lat? Odpowiedź : jeden(jeszcze z problemami, takich mamy fachowców!).

 • boluś

  Wrodzono gupota tyż! I już'by niy mioł fto rządzić w tym kraju!

 • Wiola

  słuszna decyzja magistratu, te kobiety powinny miec wolny dzień, przez cały rok nasłuchaja sie petentów nabuzowanych więc powinny odpocząc na świeta, poza tym jak ktos pracuje w sklepie to niech ma pretensje sam do siebie ze tam pracuje, trzeba sie było uczyc i pracować jako urzednik, nikt nikogo na siłe nie trzyma w danej pracy

 • Kikół

  Tęczowa Grażyna jest nie wierząca to powinna w święta pracować

 • Ehh

  Człowieku, co ci tęcza przeszkadza ? ogłupieliście już do reszty ? Politycy z Warszawy was szczują jeden na drugiego a wy się dajecie wodzić za nos jak małe dzieci. Oni opływają w kasę, szastają pieniędzmi na lewo i prawo, obsadzają rodzina stanowiska z pensjami po 50 tysięcy miesięcznie a wy się gryziecie w ich imieniu o bzdury.

 • boluś

  Jo lubia TĘCZA' może by tak tęczowych rozpylić po niebie? Istny je kolor !a niy preferyncje' te niych sie kożdy indywidualnie do rzyci wrazi'byleby niy krzywdzioł innych.

 • Rudzianin

  I tak jest zamknięty

 • Zbuntowana Ania

  Zamknijmy urzędy w wigilię a pracownicy przyjadę do sklepów spożywczych na zakupy bo tam pracują ludzie bez rodzin. I są ta cyborgi a nie ludzie.

 • Ww

  Droga Pani pracująca do 18stej tego dnia. Uprzejmie informuję, że za święto przypadające w sobotę dostała albo dostanie Pani wolne w innym dniu. Wszystko zależy od rodzaju wykonywanej pracy. W dosłownie każdym zawodzie jest za to dzień wolny. Więc jest Pani na równo traktowana z pracownikami UM

 • Binia

  A co ma piernik do wiatraka? W wigilie pracuje do 18 a świeto jest w sobotę... Owszem dzien wolny dostane ale co z tego że nie wtedy kiedy jest potrzebny? Niedziele zrobili niehandlowe że niby dla rodzin a w wigilie 97%ludzi pracuje

123

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.