Wiadomości z Rudy Śląskiej

W sobotę na kochłowickich plantach odbędzie się Wyprzedaż Garażowa!

 • Dodano: 2021-06-24 10:30, aktualizacja: 2021-06-24 15:31

W najbliższą sobotę, 26 czerwca, na kochłowickich Plantach odbędzie się Wyprzedaż Garażowa. To doskonała okazja nie tylko do sprzedania niepotrzebnych rzeczy, ale i do kupienia drobiazgów. Wydarzenie będzie organizowane w każdą ostatnią sobotę miesiąca, w godzinach od 8:00 do 11:00.

- Targ Garażowy powraca na kochłowickie Planty! Już w najbliższą sobotę w godz. 8:00-11:00 będziecie mogli spróbować swoich sił w handlowaniu. Idea jest prosta - zamiast wyrzucać, spróbuj sprzedać! Dla planety, dla lepszego jutra - napisał Rafał Wypior - prezes Stowarzyszenia "Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska".

Aby wziąć udział w targu garażowym należy spełnić zaledwie dwa warunki. Sprzedawane rzeczy muszą mieć minimum pół roku, a ich cena nie może być wyższa niż cena rynkowa, bądź cena nabycia. Natomiast wartość oferowanych przedmiotów samodzielnie ustala każdy sprzedawca. 

- Wyprzedaż Garażowa jak pewnie już wiecie to okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy, zrobienia miejsca w domu na coś zupełnie innego, szansa na zarobienie na czymś niepotrzebnym. No i oczywiście możliwość kupienia czegoś w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! – przyznają organizatorzy, czyli Stowarzyszenie "Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska".

Organizatorzy wydarzenia nie pobierają opłat za stoiska. Przypominamy też, że w Wyprzedaży, w charakterze wystawcy, mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz dzieci i młodzież pod opieką osoby pełnoletniej.
Uczestnicy powinni się zapoznać także z regulaminem wydarzenia.

Zobacz także

Komentarze (11)    dodaj komentarz »

 • Rudzianka

  Swietna sprawa,kurcze,gdyby nie plany na sobote juz bym sprobowala.ekstra pomysl.

 • boluś

  Uzbiyroło sie niy'WYPIORżonymu zabawek w piaskownicy to se zrobioł wyprzedaż . Kolejny sukces "doniczkowo-budkowy" ! Wielki Człowiek i Wielkie Sprawy !

 • zabawny

  pewnie żur i wodzionka bedzie jako danie główne do grilla

 • miastowy

  najlepszy radny w mieście, a ci co go krytykują to zwykłe zera.Pełen szacun Panie Radny, miasto potrzebuje takich ludzi.Niech sie Pan nie przejmuje komentarzami rangi patologicznej

 • Zadowolony wyborca

  Radny jest wspaniały to dzięki jego zaradności Kochłowice ,, kwitną".

 • GŁOMB

  Chasiokowy biznes kwitnie ,tak czimać.

 • Ziga z Wirku

  A będzie wspolne selfie z panem Rafałem?

 • The Truth

  Ciekawe dlaczego ten radny nie podał w oświadczeniu majątkowym gdzie pracuje? Ktoś coś?

 • mietlorze

  Wiemy tyle że jest studentem.

 • The Truth

  Fakt bycia studentem jest tu nieistotny, a w przeciwieństwie do Szanownego Przedmówcy nie pochwalam wytykania komukolwiek tego że w pewnym wieku wciąż studiuje, zależy mi na przejrzystości życia publicznego i dlatego pytam - bo radny podał kwoty dochodu, a nie podał wszystkich źródeł, tak jak uczynili to inni radni.

 • Lelek

  Nie mosz sie czym zajmowac. Lepi jakbys sie nauczyl sztrykowac

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.