Wiadomości z Rudy Śląskiej

Warsztaty fotograficzne - In-nY Dom Kultury

  • Dodano: 2020-02-06 08:15, aktualizacja: 2020-02-06 06:42

In-nY Dom Kultury zaprasza wszystkich, którzy mają aparat i chcieliby poczuć jak można go dobrze wykorzystać na Kreatywne warsztaty fotograficzne w Plenerze – edycja wiosna 2020.  Zbliżają się WAKACJE.

 To czas wyjazdów, podróży, wycieczek. Zobaczycie pięknie miejsca i będziecie robili zdjęcia. Czy chcecie, aby te zdjęcia były ciekawe, na wysokim poziomie i aby były fantastyczną pamiątką z Waszyh podróży?

Zapraszamy na nasze Inne Fotograficzne Warsztaty – gdzie tego właśnie się nauczycie

Nie musisz być mistrzem fotografii aby do nas przyjść i niezależnie od Twojego fotograficznego poziomu, pod okiem instruktora zrobisz zdjęcia, które zaskoczą wszystkich, nawet Ciebie samego. Wiemy to z poprzednich edycji, bo tak właśnie było. Na zajęciach weźmiecie aparaty w dłoń i opracujecie temat na dany dzień, czyli zrobicie konkretne zdjęcia, bez zbędnych słów. Będą to: Krajobraz, Długie czasy naświetlania, Fotografia miast, Fotografia nocna, oraz zajęcia na których w Photoshopie i Lightroomie dokonamy edycji Waszych zdjęć oraz pokażemy jak później te zdjęcia prezentować aby zainteresować oglądających. Wszystko to oczywiście pod okiem instruktora, służącego pomocą. Zobaczycie co należy zrobić, aby zdjęcia były ciekawe, intrygujące i świetnie się prezentowały na Waszej wystawie, która kończy każdą edycję warsztatów kreatywnych. Wystawie poprzedzonej Waszym wernisażem !!! Na warsztatach tych zapewniamy miłą atmosferę podczas wspólnych działań, gdzie dostaniecie wskazówki, inspirację i pewność, że jeżeli nadejdzie pomysł, zrealizujecie go, niezależnie od okoliczności. Warsztaty „Kreatywne w plenerze”- edycja wiosenna 2020 to cykl 5 spotkań po 2 godziny plus wernisaż, które będą odbywać się w terenie i In-nYm Domu Kultury w piątki o godzinie 17:00 począwszy 06.03.2020r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem 32 707 33 31 od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00- 19.00, lub bezpośrednio u prowadzącego warsztaty pod nr tel. 501-701-966. Zapraszamy też do odwiedzenia strony warsztatów na Facebooku:

https://www.facebook.com/InneFotograficzneWarsztaty/


In-nY Dom Kultury zaprasza wszystkich, którzy mają aparat i chcieliby poczuć jak można go dobrze wykorzystać na Kreatywne warsztaty fotograficzne w studio – edycja wielkanocna 2020.  Nadchodzi Wielkanoc. Możesz w naszym studio stworzyć piękne świąteczne zdjęcia i pod naszym okiem zrobić z nich świąteczne kartki, którymi obdarujesz najbliższych. Nie musisz być mistrzem fotografii aby do nas przyjść i niezależnie od Twojego fotograficznego poziomu, pod okiem instruktora zrobisz zdjęcia, które zaskoczą wszystkich, nawet Ciebie samego.Wiemy to z poprzednich edycji, bo tak właśnie było. Na zajęciach weźmiecie aparaty w dłoń i opracujecie temat na dany dzień, czyli zrobicie konkretne zdjęcia, bez zbędnych słów. Będą to: Portret wiosenny, potrawy wielkanocne, ozdoby wielkanocne, kwiaty polne i nie tylko, oraz zajęcia na których w Photoshopie powstaną z tych zdjęć kartki świąteczne. Wszystko to oczywiście pod okiem instruktora, służącego pomocą. Zobaczycie co należy zrobić, aby zdjęcia były ciekawe, intrygujące i świetnie się prezentowały na Waszej wystawie, która kończy każdą edycję warsztatów kreatywnych. Wystawie poprzedzonej Waszym wernisażem !!! Do dyspozycji Kursantów udostępniamy tła fotograficzne, oświetlenie studyjne, sprzęt do fotografii bezcieniowej itp. W zależności od tematu dnia. A co najważniejsze, zapewniamy miłą atmosferę podczas wspólnych działań, gdzie dostaniecie wskazówki, inspirację i pewność, że jeżeli nadejdzie pomysł, zrealizujecie go, niezależnie od okoliczności. Warsztaty „Kreatywne w studio”- edycja wielkanocna 2020 to cykl 5 spotkań po 2 godziny plus wernisaż, które będą odbywać się w In-nYm Domu Kultury w wtorki o godzinie 18:00 począwszy 03.03.2020r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem 32 707 33 31 od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00- 19.00, lub bezpośrednio u prowadzącego warsztaty pod nr tel. 501-701-966. Zapraszamy też do odwiedzenia strony warsztatów na Facebooku:

https://www.facebook.com/InneFotograficzneWarsztaty/


Można tu zobaczyć jak wyglądały poprzednie edycje i zadowolone miny uczestników, z których wielu brało już udział w kilku edycjach naszych Warsztatów.

Uważamy, że to jest dla nas największą nagrodą i najlepszą rekomendacją!


 

Warsztaty fotograficzne - In-nY Dom Kultury

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również