Wiadomości z Rudy Śląskiej

Weź udział w badaniu mobilności

  • Dodano: 2021-09-08 08:00, aktualizacja: 2021-09-08 08:35

Urząd Miasta zachęca do wzięcia udziału w badaniu mobilności!

Na zlecenie Marszałka Województwa Śląskiego od września do listopada 2021 w wylosowanych gospodarstwach domowych, a także w centrach handlowych ankieterzy zapytają mieszkańców całego województwa śląskiego o sposoby przemieszczania się do pracy, szkoły, na zakupy lub do domu.

Zebrane podczas badania informacje posłużą m. in.:

  • do dostosowania rozkładów jazdy komunikacji publicznej do potrzeb mieszkańców,
  • planowania przebiegu przyszłych ulic, dróg rowerowych i tras komunikacji miejskiej.

Badanie będą realizowali ankieterzy PBS Sp. z o.o.

Każdy z nich będzie wyposażony w imienny identyfikator. Udział w badaniu jest dobrowolny. Informacje zebrane przez ankieterów podczas wywiadu nie będą wykorzystane w sposób pozwalający na zidentyfikowanie pytanej osoby. Wyniki badania będą analizowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Firma, która będzie realizowała badanie, posiada certyfikat Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów, który gwarantuje, że badanie zostanie wykonane rzetelnie i zgodnie z surowymi normami jakości obowiązującymi w badaniach rynku i opinii. Sposób przetwarzania przez agencję danych zebranych podczas badań został zweryfikowany przez Zamawiającego tj. Samorząd Województwa Śląskiego i gwarantuje właściwe i bezpieczne ich przetwarzanie.

Więcej informacji o badaniu można znaleźć w serwisie internetowym Województwa Śląskiego.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zonk

    Ścieżki rowerowe z nikąd do nikąd. Oczywiście te, które są to przeważnie z kostki betonowej i z wystającymi krawężnikami. A komunikacja miejska cóż. Kto korzysta ten wie. Próba kupienia biletu papierowego może okazać się awykonalna. Potem płacz że miasto zakorkowane. A jakie ma być skoro autobusy i coś na wzór tramwaju jeździ co pół godziny. Komunikacja ma być szybka i tania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również