Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wyremontowany Hermes w Rudzie Śląskiej kusi nowoczesną siłownią i salą zabaw

 • Dodano: 2019-02-07 07:00, aktualizacja: 2019-02-07 07:34

Hermes na Wirku od wielu lat straszył podupadającą, niewyremontowaną bryłą zaniedbanego budynku. Teraz jednak po remoncie Hermes kusi nowoczesną siłownią i salą zabaw, odwiedziliśmy więc jego wciąż pachnące świeżością mury.

Na pierwszym piętrze sala zabaw, na drugim nowoczesna siłownia

Na pierwszym piętrze znajduje się Golden Kids - ogromna sala zabaw, z której dobiega nieustający śmiech dzieci – chyba dobrze się bawią, a mają na to aż 900 metrów kwadratowych! To jedna z największych na Śląsku sal zabaw. Z kolei na drugim piętrze wita nas przestronna, świetnie zaopatrzona siłownia Golden Gym pełna nowoczesnego sprzętu.

Siłownia jest na naprawdę wysokim poziomie, można wręcz powiedzieć, że na najwyższym jaki jest na świecie jeżeli chodzi o sprzęt. Piętro niżej znajduje się sala zabaw – jedna z największych na Śląsku, bo ma aż 900 metrów kwadratowych. Tam też można skorzystać z wielu atrakcji i z usług profesjonalnych animatorów .Będzie też bardzo duża kafejka na 100 osób, więc znajdzie się miejsce dla opiekunów i innych osób – mówi Grzegorz Sypuła, menadżer i trener personalny w Golden Gym

Golden Gym stawia na indywidualne podejście do klienta

Nowa siłownia w mieście, w którym tego typu obiektów raczej nie brakuje, wydaje się dość ryzykownym przedsięwzięciem, jednak jak się okazuje pierwszy cel – sprzedaż określonej liczby karnetów – już został zrealizowany.

Naszym zamysłem było sprzedać około 300 karnetów i to w zasadzie nam się udało. Ogólnie klub jest przewidziany na od 500 do 700 członków. Klub będzie dostępny dla wszystkich, dla młodszych i starszych, dla kobiet i mężczyzn. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, więc przewidujemy maksymalnie do 10 osób na zajęcia fitness, takie jak zumby, pilates czy zdrowy kręgosłup. Dysponujemy też nowoczesną bramą funkcjonalną, gdzie będą zajęcia obwodowe typu cross-fit, tabata, wszelkiego rodzaju zajęcia interwałowe – więc będzie możliwość ćwiczyć pod kątem wytrzymałości, mobilności i ogólnego rozwoju sprawności fizycznej - mówi Grzegorz Sypuła.

Na pewno cieszy, że budynek, który popadł w ruinę, po latach znowu tętni życiem, i to można powiedzieć, że z pełną mocą, bo z jednej strony można w nim zahartować ciało i wyćwiczyć sportowego ducha, z drugiej strony jest przecież znakomitym miejscem dla dzieci, które z całą pewnością nie mogą tam narzekać na nudę.

Hermes to zapewne nie jedyny budynek w mieście, któremu przydałoby się nowe życie. A Wy macie w swoim sąsiedztwie budowle, które proszą się o remont? Dajcie nam znać w komentarzach.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (38)    dodaj komentarz »

 • Karina

  Zdecydowanie polecam bawialnię dla dzieci w tym miejscu. Strefa zabaw jest olbrzymia, tuż obok niej znajduje się kącik dla maluchów. Kolorowe, przytulne miejsca do świętowania (kilka kącików tematycznych do wyboru). Przestronna kawiarenka dla rodziców, w której można spokojnie porozmawiać ze znajomymi. Wszystko nowe, czyste, ładne. Bardzo miła obsługa. Polecam również zamawianie tortu - naprawdę smaczny. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

 • Zołza

  Najlepsza siłownia w Rudzie Śląskiej i BAWIALNIA jeszcze lepszego miejsca nie widziałam czysto miła obsługa to się liczy dla dzieci i klientów siłowni jestem zadowolona z tego miejsca i polecam naprawdę warto zajrzeć i się samemu przekonać a nie z opisów konkurencyjnych....

 • Mieszkanka

  Ta siłownia to jakaś porażka. Ceny karnetów nieproporcjonalnie duże, brak miejsc parkingowych, limity na maszynach to jakiś żart, niby eksluzywna siłownia, a miesiącami stali w tesco i w plazie wciskając ludziom gadżety byleby sprzedac karnet XD Właściciel to król dopalaczy, a jego znajomi to zwykle karki. Strach się bać, nie polecam. W rudzie jest więcej dużo lepszych siłowni i tańszych!

 • Zołza

  Żal w [...]e ściska albo konkurencja ci kazała tak napisać

 • Mieszkanka

  Nikt mi nic nie kazał napisac. Jedynie chciałam przekazać swoją opinie i przestrzec ludzi przed wydaniem pieniędzy w błoto. Za to tobie już ewidentnie ktoś kazał, musisz jej bronić, bo inaczej kochane karki podbija ci oko? Czy pracujesz tam i tez masz takie wytyczne? Śmiech na sali kobieto, schowaj się lepiej :)

 • Mieszkanka

  Nikt mi nic nie kazał napisac. Jedynie chciałam przekazać swoją opinie i przestrzec ludzi przed wydaniem pieniędzy w błoto. Za to tobie już ewidentnie ktoś kazał, musisz jej bronić, bo inaczej kochane karki podbija ci oko? Czy pracujesz tam i tez masz takie wytyczne? Śmiech na sali kobieto, schowaj się lepiej :)

 • Jurek

  Co tam dużo gadać silownia super sprzed pierwsza klasa tylko ćwiczyć jeeedziemy

 • Rudy

  Najlepsza siłownia w regionie. Najlepszy sprzęt i obsługa bardzo miła!! Polecam, jedyne takie miejsce na Śląsku

 • Plati

  Sala zabaw jaki i siłownia najlepsza na Śląsku

 • As

  Czy to prawda,że inwestorem jest Król Dopalaczy?

 • Tomasz

  Nie da sie ukryć

 • Zołza

  Najlepsza siłownia i BAWIALNIA na Śląsku miła obsługa czysto i najlepszy sprzęt na siłowni....

 • Kiniu

  Rewelacyjny sprzęt, duża przestrzeń, wszystko nowe naprawdę polecam.

 • hynio

  nie wybrzydzać , siłownia naprawdę na najwyższym poziomie. lepszych warunków do ćwiczeń w naszym mieście nie znajdziecie. bardzo profesjonalni i komunikatywni trenerzy. nic tylko ładować!

 • Tom

  Piecownia i ten niby pawilon handlowy na Rudzie Południowej to strzał w dziesiątkę.Ten kto to wymyślił powinien dostać Nobla w dziedzinie marnowania pieniędzy i infrastruktury.

 • Axelmixer

  konkurencja na forum nie odpuszcza ;)

 • Siwy

  Żal [...]ska. Typowe dla nas Polaczkow

 • Max

  Brawo życzę sukcesu. Polska dla Polaków, pieniążki zostawiamy u siebie, a nie dajmy sie wykorzystywać i kasa zachód

 • Hudy

  Łyse karki już ćwiczą, strach wychodzić po zmroku,bo możemy być potraktowani jak manekiny ćwiczebne

 • ja

  A co ze starym szpitalem w Wirku??????

12

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.