Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zimą na wakacje? W Suntravel lepsze oferty i ceny!

  • Dodano: 2018-02-01 10:00

Choć utarło się, że na wyczekane wakacje wyjeżdżamy w czasie letnich urlopów, dziś ten trend mocno się zmienia. Biuro podróży Sun Travel oferuje świetne wczasy także zimą!

W okresie, gdy większość osób planuje urlopy, ceny wczasów szybują do góry. Inaczej jest w okresie zimowym. Suntravel z Rudy Śląskiej zachęca do wyboru ofert wypoczynku właśnie w tym czasie!

Jeżeli mamy możliwość wzięcia urlopu, wspaniałe wakacje można sobie zafundować właśnie w porze zimowej, gdy ceny są niższe, a pogoda w ciepłych krajach nadal nas rozpieszcza! U nas znajdą Państwo szereg ofert LAST MINUTE jako świetne okazje cenowe - wyjeżdżać można już jutro! Czekają na nas chociażby Wyspy Kanaryjskie czy Egipt. Dla osób, które jednak wolą wakacje latem, radzimy skorzystać w szczególności z oferty FIRST MINUTE z wyjątkowym pakietem korzyści dla klienta. Czym prędzej zdecydujemy się na wykupienie letnich wakacji, będziemy cieszyć się lepszą ceną. Warto również zwrócić uwagę, że większość promocji powoli dobiega końca, gdyż ich kolejne etapy są przedłużane już od września zeszłego roku. Warto się spieszyć! - mówi pracownica biura Sun Travel w Rudzie Śląskiej.

Interesują Cię wczasy samolotowe? Autokarowe? Wakacje z dojazdem własnym? Wszystko to znajdziesz w ofercie biura przy ul. Wawelskiej w Rudzie. Biuro podróży oferuje też ciekawe wycieczki objazdowe, rejsy wycieczkowe, obozy językowe, a także kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży! Zapraszamy też do biura w Świętochłowicach.

Biuro rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku.

Nasze długoletnie doświadczenie w branży sprawia, że z każdym sezonem powiększa nam się grono stałych i zadowolonych klientów. Zostaje to również docenione przez największych organizatorów z którymi współpracujemy, otrzymując różnego rodzaju nagrody oraz wyróżnienia. Jesteśmy m.in prestiżowym agentem największego biura ITAKA, a także autoryzowanym partnerem Coral Travel Wezyr Holidays oraz GRECOS. - dodają pracownicy.

O FIRMIE:

Sun Travel Ruda Śląska

ul. Wawelska 2

tel.  32 243 52 99

Więcej TUTAJ

Zimą na wakacje? W Suntravel lepsze oferty i ceny!


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.