Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zmiana kadrowa w Komisariacie III Policji w Rudzie Śląskiej. Kto został komendantem?

  • Dodano: 2019-01-28 08:15, aktualizacja: 2019-01-28 06:41

Komendant Miejski Policji w Rudzie Śląskiej insp. Grzegorz Strzęciwilk uroczyście wprowadził na stanowisko nowego komendanta Komisariatu Policji III oraz jego zastępcę.

Kierowanie Komisariatem III Policji w Rudzie Śląskiej przejął dotychczasowy zastępca nadkomisarz Dariusz Andruch, natomiast jego zastępcą został podkomisarz Krzysztof Niewiński.

Szef rudzkiego garnizonu uroczyście wprowadził nowego komendanta Komisariatu Policji III w Rudzie Śląskiej.

Po przejściu na emeryturę komisarza Marka Kasperka, został nim dotychczasowy zastępca nadkomisarz Dariusz Andruch. Komisarz Andruch służbę rozpoczął w 1994 roku w Komisariacie Policji V w Rudzie Śląskiej, jako policjant prewencji, a następnie pełnił służbę w referacie kryminalnym. Od 2007 roku zajmował się przestępczością gospodarcza w rudzkiej komendzie, by następnie w 2013 roku objąć stanowisko kierownika referatu kryminalnego rudzkiej „ czwórki”. Od 2015 roku pełnił on również czasowo obowiązki zastępcy komendanta w Komisariacie Policji IV w Rudzie Śląskiej, a od stycznia 2017 roku został wiceszefem kochłowickiego komisariatu.Obowiązki zastępcy w rudzkiej „trójce” zostały powierzone podkomisarzowi Krzysztofowi Niewińskiemu, który do tej pory pełnił służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą rudzkiej komendy. Obejmując swoje stanowiska, nowi komendanci podziękowali za wyróżnienie. Zobowiązali się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanego przez nich komisariatu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również