Wiadomości z Rudy Śląskiej

Znamy listę kandydatów Trzeciej Drogi do Sejmiku Województwa Śląskiego

 • Dodano: 2024-03-08 13:15, aktualizacja: 2024-03-08 14:16

Znamy drużynę Trzeciej Drogi do Sejmiku Województwa Śląskiego z okręgu 5, który obejmuje Chorzów, Piekary Śląskie, Rudę Śląską, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Zabrze. 

Kandydaci Trzeciej Drogi do Sejmiku Województwa Śląskiego

W czwartek 7 marca odbyła się oficjalna prezentacja kandydatów do Sejmiku Województwa Śląskiego w okręgu nr 5. Konferencja prasowa odbyła się na górze Antonia w Rudzie Śląskiej.

Na liście Trzeciej Drogi do sejmiku śląskiego w okręgu nr 5 znaleźli się:

 1. Aleksandra Poloczek - obecna wiceprezydent Świętochłowic, oraz prezes fundacji Przyjaciół Świętego Mikołaja.
 2. Dariusz Bochenek - inżynier elektryk z Siemianowic Śląskich.
 3. Magdalena Gębczyńska - nauczycielka akademicka, pracuje na Wydziale Organizacji Zarządzania Politechniki Śląskiej, współpracuje również z Uniwersytetem WSB Merito w Chorzowie 
 4. Katarzyna Rubinkowska-Wasylowska - pedagog specjalny, dogoterapeuta z 20-letnim stażem, reżyser sztuk teatralnych z udziałem zwierząt. 
 5. Jerzy Bogacki - przedsiębiorca, były pełnomocnik prezydenta miasta Chorzów. regionalista.
 6. Joanna Masarczyk-Bełz - główna specjalistka ds. zamówień publicznych i kontroli zarządczej w Filharmonii Śląskiej. 
 7. Mariusz Wal - prezes zarządu Centrum Projektów Regionalnych - Inwestor S.A.

Komentarze (19)    dodaj »

 • AntyPO

  Ile kosztuje miejsce na liście ? 20 czy 30 tysięcy

 • czarta droga

  Piękny Lolo zwany przez innych lalką Chucky lub Krzywoustym jakby już nie tak uśmiechnięty jak na początku .A jego biała czysta nie zapisana kartka, która budziła ogromne pokładane w nim nadzieje , szybko się zapisała i to tak wyraziście ,że nie da się tego niczym tak szybko wymazać.I jeszcze ta jego uśmiechnięta Polska bez barierek. Dobrze ci chłopie żarło ,ale zgasło. W polityce nie da się być pogodnym , miłym i sympatycznym w dodatku dla każdego .Już to wiesz albo chcesz dalej brnąć w to pajacowanie.

 • Trzecia noga

  Poloczkowa kandyduje do sejmiku chociaż wie za chwilę wskoczy do sejmu bo Gramatyka pójdzie do Europalamentu. Za nią do sejmiku wejdzie kolejna osoba z drugim wynikiem z listy i tak to się kręci ... Ściemniają tylko wyborcom czego to dla nas nie zrobią.a cele mają inne

 • Hanys z Rudy

  Gaz Pała i Uchwała - tak mają wyglądać nasze miasta, biedne zastraszone i upokorzone. To wasza propozycja na rozwój.Nie POpieram.

 • Hanys z Rudy

  My mieszkańcy Rudy Śląskiej nie chcemy miasta Milicyjnego jak zostało to wprowadzone 13 Grudnia.Nie ufamy wam nie zagłosujemy na was...

 • Górnik RP.

  Wasza Koalicja 13- Grudnia ludzi , rolników ,górników kobiety i dzieci pod Sejmem RP. Atakuje ,,Gazem pałkami i wodą ". I wy chcecie mówić o uśmiechniętej Polsce. Spadajcie do Berlina I Brukseli tam pajaców będą chcieli.

 • Górnik=kompromitacja

  Mózg górnika zaćmiony jak zawsze. Już Górnik zapomniał jak mu PiS wygasi kopalnię? Piotr Duda nagle się odnalazł na protestach, gdzie on był jak Morawiecki podpisywał zielony ład? No gdzie? Pajaca to przed lustrem poszukaj!

 • uczciwy komuch pisowski

  nie za mądre te kobiety, skoro startują z listy szefa oszusta.

 • Viola

  ludzie nie głosujcie na żadne pis po Hołownia ani lewicy oni nie są za Polską

 • Wyborca

  Poseł Gomoła z waszej partii mówi wam to coś ? Bierzecie łapówki za miejsca na listach wyborczych : 20 000 do samorządu i 60 000 zł do sejmiku . Jesteście niewiarygodni.

 • Quba Qlesza

  Patryjka skandalistów! Miała być nowa jakość, jest jeszcze gorszy sort niż był!

 • Mieszkaniec Rudy Śląskie

  Kandydaci z łapówek

 • Wyborca ze Śląska

  20 000 zł łapówki Adam Gomoła z Polska 2050 z ugrupowania Hołowni nakłania do łapówki aby dostać się na listy wyborcze do rady miasta a 60 000 zł do sejmików wojewódzkich . To skandal ludzie zastanówcie się na kogo wy głosy oddajecie .

 • Karminadel

  Co ten portal tak ta trzecią drogę wspiera? Tu nie ma co wspierać złotousty Hołownia sprawi, że wynik pójdzie w dół!

 • henry

  lewaki i lewaczki

 • Rudzianin

  Trzecia droga partia Szymona Hołowni jest uwikłana w aferę korupcję za miejsca na listy wyborcze do samorządów płacą łapówki 20 000 zł . Ludzie zastanówcie się kogo wy wybieracie cwaniaków co na ich rozkazy ludzi na demonstracji Policja biję pałami i gazuje rolników tak jak było w stanie wojennym.

 • olo

  z Rudy Śląskiej nikogo?

 • Dres

  Ryży podniesie VAT na żywność o 5% od kwietnia, od czerwca cena energii zdrożeje o 50% więc weźmy na przykład cenę chleba z biedry, teraz chleb żytni bochenek 2.65 zł a za chwilę 4.10 zł chleb to tylko przykład, cała reszta tak samo pójdzie w górę. Trzecia droga to koalicjant Ryżego i jest tak samo winna za to co się dzieje, a mam wrażenie że to dopiero początek biedy.

 • AntyPO

  Za Pisu rudowłosy straszył ,że chleb będzie po 30 złotych.Może chcę udowodnić nam,że może tyle chleb kosztować.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również