Wiadomości z Rudy Śląskiej

Chcesz mieć lepsze samopoczucie? Idź na koncert! Ta propozycja sprawdzi się na pewno

  • Dodano: 2021-04-13 08:30, aktualizacja: 2021-04-13 08:41

Jak dowodzą badania, miłośnicy koncertów żyją lepiej. Już dwudziestominutowy udział w wydarzeniu muzycznym na żywo poprawia nasz nastrój aż o 21 proc.! Jeśli zatem chcesz zadbać o swoje dobre samopoczucie, regularne chodzenie na koncerty to z pewnością dobre rozwiązanie. A na jaki koncert się wybrać? Wśród propozycji wydarzeń, które odbędą się w najbliższym czasie znaleźliśmy koncert, który poprawi nasz nastrój, jak żaden inny. Bilety są wciąż dostępne!

Koncert, na którym bawią się starzy i młodzi

Nowoczesne podejście do grania wszystkim dobrze znanych lub przeciwnie - już zapomnianych - melodii. Do tego oryginalne i wyjątkowo zręczne łączenie różnych gatunków muzycznych - rock, pop, folk, muzyka biesiadna, a nawet disco polo budują tutaj wyjątkowo energetyczną mieszankę. Na koniec szczególna umiejętność bawienia publiczności żartobliwymi anegdotami. Z pewnością wiele osób już wie, o jaki zespół chodzi. Baciary są bowiem znani, rozpoznawani i świetnie się czują na polskiej scenie muzycznej już od 20 lat.

Jeśli zastanawiasz się na energetycznym koncertem z humorem, który spełni oczekiwania członków rodziny niezależnie od wieku, na https://biletyna.pl/koncert/Baciary zdążysz jeszcze kupić bilety na koncert, który odbędzie się w najbliższym czasie w kilku miastach południowej Polski, w tym w Siemianowicach Śląskich, czy tez w Jastrzębiu Zdroju. Muzyka na żywo w wykonaniu tego zespołu to gwarancja niezapomnianych przeżyć, pokaźnej dawki humoru i pozytywnej energii. Jak określają się sami muzycy, Baciary to najlepszy zespół rozrywkowy na Podhalu. Muzyka taneczna w połączeniu z folklorem góralskim poderwie do zabawy i tańca absolutnie każdego.

"Wspaniały koncert i atmosfera. Baciary rozbawią każdego (...)"

Poszukując koncertu, który wyraźnie poprawiłby nasze samopoczucie, trafiliśmy na opinie osób, które zdecydowały się wybrać na występ zespołu Baciary. Te nie pozostawiają wątpliwości, że na koncert wybrać się warto. Dla zabawy, doładowania życiowych "akumulatorów" pozytywna energią, tańca oraz oczywiście samej muzyki. Zespół umiejętnie łączy góralskie nuty z popularną muzyka rozrywkową, a takie połączenie jest szczególnie lubiane przez większość odbiorców.

Na wspomnianym koncercie będzie szansa wysłuchać najbardziej znanych i lubianych utworów zespołu, jak "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie". Kto nie zna - ten pozna i z pewnością od razu zapamięta!

Koncert poprawi Twój nastrój bardziej niż spacer czy joga

Jak wskazują wspomniane wcześniej badania, udział w wydarzeniu muzycznym na żywo skuteczniej poprawia nasz nastrój niż sesja jogi bądź spacer z psem, na który poświęcilibyśmy dokładnie tyle samo czasu, co na koncert. To z pewnością zasługa wyjątkowo pozytywnych i poruszających przeżyć, których możemy doświadczyć podczas koncertu. Co więcej, emocje te pozostają z nami na długo.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.