Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dofinansowanie z Unii Europejskiej na prawo jazdy D i D+E

  • Dodano: 2022-01-12 09:00, aktualizacja: 2022-01-13 09:42

Mieszkasz, pracujesz lub uczysz się w województwie Małopolskim? Chcesz wziąć udział w kursie dofinansowanym z Unii Europejskiej? W Bazie usług Rozwojowych organizowanych przez Szkołę Kierowców Rolminex z Krakowa znajdziesz oferty kursów na prawo jazdy na autobus.

Dofinansowanie prawo jazdy - Kraków

Unia Europejska oferuje dofinansowanie w kwocie 85% ceny kursów dostępnych w Bazie usług Rozwojowych organizowanych przez Szkołę Kierowców Rolminex z Krakowa. Możesz ubiegać się o dofinansowanie kursu na prawo jazdy D i D+E. Budżet na dofinansowanie powoli się wyczerpuje, dlatego warto podjąć jak najszybciej decyzję i się zapisać.

Dla kogo dofinansowanie?

Aby zapisać się na dofinansowanie prawo jazdy Kraków musisz przede wszystkim tego chcieć! Konieczne jest też spełnianie wszystkich warunków. Dofinansowanie otrzymają osoby w przedziale wiekowym od 18 do 60 lat, mieszkające, uczące się lub pracujące na terenie Małopolski. Kursy są dla osób z wykształceniem maksymalnie średnim lub wyższym, w zależności od kursu.

Jak ubiegać się o dofinansowanie prawa jazdy? - Małopolska

Aby uzyskać dofinansowanie prawo jazdy Kraków wystarczy pięć prostych kroków:

Krok 1. Zarejestruj się na stronie www.pociagdokariery.pl.

Krok 2. Skorzystaj ze zdalnej rozmowy z doradcą zawodowym. Twój doradca zadzwoni do ciebie przez internet w wyznaczonym dniu i godzinie. Wspólnie przeanalizujecie twoje dotychczasowe doświadczenie, kompetencje i sporządzicie Bilans Kariery, który pomoże ci poznać swoje możliwości i potencjał.

Krok 3. Zamów bony z Kierunku Kariera lub Kierunku Kariera Zawodowa – zrobisz to już podczas rozmowy z doradcą. Za szkolenia zapłacisz bonami szkoleniowymi, które otrzymasz po zawarciu z umowy.

Krok 4. Podpisz umowę/umowy na zakup bonów i wpłać wkład własny.

Krok 5. Zapisz się na wybrane szkolenie w Rolminex w zakładce rolminex/dofinansowanie. Możesz wybrać kurs idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Jeśli chcesz zdobyć prawo jazdy na autobus, na stronie dostępne są kursy na prawo jazdy kat D oraz prawo jazdy D+E.


Dofinansowane na prawo jazdy w Szkole Kierowców Rolminex z Krakowa

Dofinansowanie, prawo jazdy, Kraków - to słowa, które musisz zapamiętać! W Krakowie kurs na prawo jazdy kat D rozpoczyna się w każdy wtorek. Zajęcia teoretyczne odbywają się również online. Do dyspozycji kursantów znajdują się autobusy z manualną skrzynią biegów i automat. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 690334455.

Darmowe szkolenia unijne to idealna okazja na podniesienie swoich kompetencji i poprawienie mobilności zawodowej. Jeśli uważasz, że projekt ten jest odpowiedni dla ciebie, nie czekaj. Już dziś złóż wniosek o dofinansowanie prawa jazdy. Małopolska jest do tego idealnym miejscem.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.