RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Hiszpania - poznaj kraj, naucz się języka

  • Dodano: 2021-08-16 10:15, aktualizacja: 2021-08-16 11:39

Wiesz, że językiem hiszpańskim posługuje się pół miliarda ludzi na świecie? To drugi – po angielskim – najpopularniejszy język świata. Teraz możesz dołączyć do tej grupy – tym bardziej że nauka hiszpańskiego jest niezwykle prosta. Jego fonetyka sprawia, że szybko zapamiętuje się kolejne słowa. A gdzie nauczysz się go lepiej niż Hiszpanii? Czas zatem ruszać w drogę!

Hiszpański – warto go poznać

Angielski, angielski i jeszcze raz angielski. Od lat powtarza się, że trzeba go bezwzględnie znać – pomaga on w pracy, w życiu codziennym i na wakacjach. Ale mało kto mówi to samo o hiszpańskim. A skoro jest on tak powszechny, to chyba warto go poznać? Tym bardziej że zaczyna on być bardziej popularny w świecie biznesu. Coraz więcej ofert pracy wymaga od kandydata znajomości tego właśnie języka. Czas najwyższy się go zatem nauczyć – a nie jest to wcale takie trudne.

Mówią to wszyscy, którzy znają już język Cervantesa albo dopiero się go uczą na kursach językowych. Wynika to z faktu, że wymowa hiszpańskich słów jest dla Polaków dość łatwa. Nieskomplikowana jest również gramatyka, a nowe słowa bez problemu wpadają do głowy. Pozwala to na efektywną naukę. Hiszpanie mają tendencję do szybkiego i czasem niewyraźnego wypowiadania się. Dlatego właśnie najlepiej wybrać się na kurs hiszpańskiego z firmą ATAS, która organizuje wyjazdy do kilku tamtejszych miast. Tutaj można już w kilka dni osłuchać się z żywym językiem hiszpańskich ulic.

Z hiszpańskim na co dzień

Kursy językowe za granicą to możliwość szybkiej nauki. W końcu obcujemy tu z językiem praktycznie na każdym kroku. Pozwala to na poznawanie oraz utrwalanie tego, co już wiemy. Warto także zwrócić uwagę na to, że ATAS kładzie bardzo duży nacisk, aby nauka i odpoczynek szły w parze. Dzięki temu uczestnicy kursów chłoną wiedzę i nie męczą się na zajęciach.

Każdy wyjazd na kurs hiszpańskiego jest tak zorganizowany, aby znalazły się na nim osoby w podobnym wieku, o podobnych zainteresowaniach oraz w podobnym stopniu zaawansowania. Dzięki takiemu zabiegowi efekty nauki widać od razu – szybka adaptacja w grupie pozwala na momentalne przyswajanie nowej wiedzy i pełne zaangażowanie w prowadzone zajęcia.

Dodatkowo chęci do poznawania nowych zagadnień dodają kierunki podróży, które są do wyboru. Jeśli znajdujemy się w wymarzonym miejscu, od razu chcemy je poznać i obcować z jego mieszkańcami. Barcelona, Sewilla, Madryt czy Malaga – każdy może wybrać najlepsze dla siebie miejsce. Te miejsca są nie tylko piękne i dają możliwość bajecznego odpoczynku, ale też szybki kontakt z prawdziwą Hiszpanią pozwala zobaczyć, na co zwrócić szczególną uwagę na kursie, aby nauczyć się tego, czego potrzebujemy.

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.