Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kupujesz materac? Poznaj zalety materacy Hilding

  • Dodano: 2020-03-05 06:30, aktualizacja: 2020-03-05 06:44

Jesteś na etapie wyboru nowego materaca? Sprawdź, dlaczego tak wiele osób decyduje się na zakup produktów Hilding!

Długoletnie doświadczenie, to nie tylko obecność na rynku

Marka Hilding funkcjonuje na rynku materacy już od 80 lat. Przez ten czas wciąż zmienia swoją ofertę, dopasowując ją do różnorodnych potrzeb klientów z całego świata. A ma się czym poszczycić w tym zakresie, ponieważ materace Hilding znane są w aż 60 państwach. Wyciągając wnioski z indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów i łącząc je z najnowszymi technologicznymi osiągnięciami, tworzy rozwiązania unikalne, takie jak materace multipocket, ulepszone klasyczne sprężyny bonnelowe czy antyalergiczne płyty lateksowe. Hilding jest prekursorem w stosowaniu na szeroką skalę nowoczesnych wypełnień, w tym np. pianki termoelastycznej VISCO.

Decydując się na zakup materaca marki Hilding inwestujesz nie tylko w rozpoznawalną markę, ale potwierdzoną certyfikatami jakość innowacyjnych rozwiązań. Hilding może poszczycić się prestiżowym certyfikatem Szwajcarskiego Instytutu AEH. Regularnie przeprowadzane w Laboratorium Sleep-Lab eksperymenty na bieżąco poddają testom kolejne produkty marki, co gwarantuje zachowanie wysokich standardów.

bogata-oferta-produktow-hilding.jpg

Bogata oferta produktów Hilding

Filozofia marki zakłada, że jeden idealny materac nie istnieje - istnieją za to różnorodne potrzeby. Dlatego wśród produktów Hilding odnaleźć można liczne warianty poszczególnych rozwiązań - przykładem mogą być materace kieszeniowe łączone z piankami termoelastycznymi czy materace piankowe z wkładką lateksową. Dodatkowo każdy produkt marki dostępny jest w trzech wersjach twardości - od miękkiej, poprzez średnią, na twardej skończywszy. Dla osób bardziej wymagających w tym zakresie, przygotowano innowacyjny system stref twardości - materac w przekroju poprzecznym posiada wydzielone strefy twardości, które odpowiadają różnorodnemu naciskowi wywieranemu przez nogi, biodra, szyję czy głowę. Dzięki temu materace Hilding z 7 strefami twardości są gwarancją komfortowego snu i wypoczynku nawet przy dużych problemach z kręgosłupem i wadami postawy.

Higiena, ergonomia, trwałość - cechy materacy Hilding

W ofercie marki Hilding znajdują się klasyczne rozwiązania bonnelowe, ale również innowacyjne materace kieszeniowe z systemem multipocket, piankowe i lateksowe. Na szczególną uwagę zasługują materace kieszeniowe, o których więcej możesz przeczytać w naszym materiale Materac kieszeniowy – zatroszcz się o zdrowy sen. Ich wyjątkowość polega na zamknięciu każdej sprężyny w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują one niezależnie od siebie, idealnie odpowiadając punktom nacisku. Materace z pianki termoelastycznej to uniwersalne rozwiązanie niemal dla każdego - włącznie z dziećmi. Wszystkie produkty Hilding opracowane wespół ze specjalistami zajmującymi się zdrowym snem, są w pełni ergonomiczne i zapewniają wysokie standardy higieniczne. Materace posiadają ściągane pokrowce, które mogą być prane w pralce, a innowacyjne korytarze powietrzne znajdujące się w materacach zapewniają idealną cyrkulację tlenu. Produkty Hilding dbają o mikroklimat w sypialni, dają komfort termiczny osobom na nich wypoczywających i pomagają w utrzymaniu zdrowej postawy oraz ułatwiają nocną regenerację. Bez wątpienia skandynawska firma należy do ścisłej światowej czołówki producentów materacy.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Iza

    nasz też jest z Hilding i jest bardzo wygodny nam się na nim ekstra śpi .

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.