Wiadomości z Rudy Śląskiej

Randka w sieci. Norma współczesnego zabieganego świata?

  • Dodano: 2021-05-12 06:30, aktualizacja: 2021-05-05 17:09

Badania pokazują, że dzisiaj ponad 30 000 000 Polaków regularnie, chociaż raz dziennie, korzysta z dobrodziejstwa Internetu, eksplorując w przeróżny sposób jego zasoby. Średnio poświęcamy około 2 godzin dziennie na buszowanie w Sieci, przeglądając widomości, szukając potrzebnych informacji, ucząc się, oglądając filmy, czytając, zaglądając na media społecznościowe itd. Po zsumowaniu rachunek wydaje się prosty - rocznie spędzamy w Intrenecie przeszło 30 dni non stop!

Aktualnie największym zainteresowaniem użytkowników Internetu cieszą się media społecznościowe, pozwalające na utrzymywanie stałego kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, oraz przeróżnej maści aplikacje: do ćwiczeń, biegania, gotowania, rysowania, liczenia zjadanych kalorii, nauki języka obcego etc. Człowiek jako istota społeczna i mająca ciągłą potrzebę obecności drugiej osoby podświadomie szuka kontaktu z innymi ludźmi. Nie jesteśmy stworzeni do życia w pojedynkę. Nawet osoby samotne z wyboru po jakimś czasie zazwyczaj zaczynają tęsknić za obecnością drugiego człowieka. Postępująca cyfryzacja sprawia, że do wirtualnej rzeczywistości przenosimy coraz więcej sfer naszego życia. Dzięki nowym technologiom jest to bajecznie proste. Również poszukiwania drugiej połówki stają się łatwiejsze dzięki sieci. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne portale randkowe i internetowe biura matrymonialne, gdzie osoby spragnione miłości, chętne i gotowe do stworzenia związku z drugim człowiekiem, logują się w celu znalezienia tego jedynego czy tej jedynej.


 


 

Szybkie i bezpieczne randki online

Bieganie z jednej aranżowanej przez rodzinę czy znajomych randki na kolejną jest już niemodne, a przede wszystkim mało praktyczne i nieefektywne. Tempo współczesnego świata i codziennego życia zdaje się przyspieszać z dnia na dzień. Każdą godzinę staramy się wykorzystywać maksymalnie. Serwisy randkowe pozwalają na zdecydowanie bardziej efektywne poszukiwania miłości w zaciszu własnego domu, bez konieczności biegania po mieście. Dzięki serwisom randkowym możemy bezpiecznie, szybko, sprawnie i bezproblemowo nawiązywać nowe kontakty. Dzięki profesjonalnym testom doboru partnerskiego, które oferują portale randkowe, jesteśmy w stanie poznawać osoby, które tak jak my chcą się z kimś związać i mogą do nas pasować. Kiedy ktoś wpadnie nam w oko, inicjujemy pierwszy kontakt. Możemy też czekać na wiadomości od osób, które okażą nam zainteresowanie.

Małżeństwa zapoznane online bardziej trwałe?

Tak, statystyki pokazują, że pary, które poznały się za pośrednictwem portali randkowych, zdecydowanie rzadziej się rozstają i są znacznie bardziej usatysfakcjonowane ze swoich wyborów niż te, które poznały się w realu. Według badań z ponad 20 tys. małżeństw, które poznały się w Intrenecie i zdecydowały się stanąć na ślubnym kobiercu, jedynie 7% zakończyło się rozwodem. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę wszystkie zawierane małżeństwa: prawie połowa kończy się obecnie definitywnym rozstaniem i rozwodem.

Trochę więcej wiary w siebie!

Wszyscy mniej lub bardziej pragną bliskości, czułości i miłości. Chęć szukania drugiej połówki jest zatem czymś naturalnym. Portale randkowe i internetowe biura matrymonialne pomagają w zaspokojeniu pragnienia dzielenia życia z drugim człowiekiem. Przez Internet znacznie łatwiej jest budować bliskość, dlatego serwisy randkowe są świetną opcją dla osób nieśmiałych i tych, którym brakuje odwagi w relacjach damsko-męskich. Na serwisach randkowych znajdziemy ogłoszenia matrymonialne osób w różnym wieku, pochodzących z różnych części kraju i świata, ze wszystkich warstw społecznych. Zamieszczane są tam zarówno ogłoszenia kobiet, jak i mężczyzn chętnych do nawiązania znajomości i stworzenia podwalin dla długotrwałej i szczerej relacji. Wszystkim tym, którzy mają obawy i zastanawiają się, czy randka online to coś dla nich, mówimy: więcej wiary w siebie! Najlepsze portale randkowe, na których znaleźć można najciekawsze i poważne oferty matrymonialne, są w pełni bezpieczne i łatwe w obsłudze. Poznać możemy tam mnóstwo szczęśliwych historii par, które zawdzięczają swój związek nowym technologiom. Warto dać sobie szansę na znalezienie drugiej połówki i rozpocząć nowe, wspólne i szczęśliwe życie we dwoje z osobą poznaną w serwisie randkowym.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.