Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska Plaza uzyskało etykietę bezpieczeństwa SAFE GUARD

 • Dodano: 2020-08-14 13:00, aktualizacja: 2020-08-24 11:00

Z przyjemnością informujemy, że centrum Ruda Śląska Plaza uzyskało etykietę bezpieczeństwa SAFE GUARD., która jest potwierdzeniem jego zgodności z wymaganiami prawnymi oraz wytycznymi władz sanitarnych dotyczącymi między innymi wirusa SARS-CoV-2.

To efekt procesu certyfikacyjnego przeprowadzonego przez niezależnych ekspertów zewnętrznej jednostki Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.

W czasie audytu pobrane zostały wymazy z 20 ogólnodostępnych miejsc, które zostały zbadane w niezależnym laboratorium przy zastosowaniu metody Eurofins Technologies VirSeek Method, RT-PCR. W żadnej z próbek pobranych w centrum Ruda Śląska Plaza nie wykryto obecności wirusa SARS-CoV-2.

Audyt objął cztery podstawowe zagadnienia, dotyczące:

 • Procesu – weryfikacja i ocena zasad i procedur opracowanych w celu ochrony pracowników i utrzymania ciągłości działania;
 • Higieny - działania mające na celu utrzymanie zasad dbałości o higienę w obiektach;
 • Ludzi - kwestie odnoszące się do zachowań ludzi, takie jak utrzymywanie dystansu społecznego, środki ochrony osobistej, ochrona pracowników oraz klientów;
 • Obiekty - kontrole na miejscu związane z samym obiektem, w tym kontrola i konserwacja oraz dezynfekcja sprzętu.

Wszystkie 4 obszary zostały ocenione pozytywnie.

Otrzymanie certyfikatu SAFE GUARD to zapewnienie, że zespół Ruda Śląska Plaza z niezwykłą starannością dba o przestrzeganie reżimu sanitarnego, dzięki temu klienci centrum mogą bezpiecznie korzystać z bogatej oferty centrum.

Ruda Śląska Plaza uzyskało etykietę bezpieczeństwa SAFE GUARD

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • boluś

  Bulisz i masz! w tyn sposób można se wystawić laurka na kożdo okazja i kożdym temacie. Jak cie niy stać mogesz se wydrukować sama. Jaki k/s/raj taki obyczaj!

 • Ruda

  Co 2 bez maseczki do tego sprzedawcy z maseczkami ale na brodzie . A poza tym co to jest za certyfikat? z 4 liter wyjęty .

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.