Wiadomości z Rudy Śląskiej

Święta bez Czekolady? Nie istnieją! Market Czekolady i Prezentów w Szybie Wilson

  • Dodano: 2020-11-27 09:00, aktualizacja: 2020-11-30 12:05

Wszyscy poszukujemy prezentów. Z tej okazji zapraszamy Państwa do udziału w Market Czekolady i Prezentów 5-6 grudnia 2020/Katowice/ Galeria Szyb Wilson

Uczcimy Mikołajki, degustując przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! W Galerii Szyb Wilson zgromadzą się producenci czekolady i słodyczy z całej Polski. Na miłośników czekolady czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów.

Ponadto pojawią się producenci pięknych designerskich rzeczy tj. ceramika, tkaniny, lampy, zabawki, strefa wellness.
Czekolada i sztuka, to godne siebie zawodniczki. To będzie istny raj dla koneserów oraz miłośników ładnych rzeczy i smacznych słodyczy.

Magiczne aranżacje i stoiska pełne cudownych prezentów, którymi traficie nawet w najbardziej wymagające gusta.

Zachęcamy również, aby przyłączyli się Państwo do akcji krwiodawstwa pt. "Oddaj krew za torbę słodyczy z Millano Group”. Wiemy, że w dobie covidu szczególnie brakuje krwi, dlatego mamy okazję sprawić prezent komuś, kto najbardziej potrzebuje naszego wsparcia i pomocy.

Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji społecznej "Oddaj krew za torbę słodyczy z Autokar krwiodawstwa będzie czekał na płycie pod Galerią Szyb Wilson w niedzielę 6 grudnia w godzinach 10.00 - 15.00.

Będziemy przestrzegać wszystkich zaleceń sanitarnych i środków ostrożności. Mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk i obowiązek maseczki w Markecie Czekolady i Prezentów, będzie dużo bezpieczniejszy, niż zwykła wizyta w Galerii Handlowej.

Na zwiedzających przygotowaliśmy strefę Food Trucków, zapraszamy na  House Of Burger Tybetańskie Pierożki Momo Mexico Foodtruck Fritka.pl I oraz czekoladowy przyjaciel Love Churros!
 

Market Czekolady i Prezentów 5-6 grudnia 2020/Katowice/ Galeria Szyb Wilson zachwyci wszystkich niezależnie od wieku, a zapach czekolady będzie czuć w całym mieście.


Katowice, cieszymy się, że się znowu zobaczymy! Przyjdźcie na zakupy!

W sprawie stoisk wystawienniczych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 730210619 oraz wspolpraca@weform.com.pl

Dołączajcie do wydarzenia i udostępniajcie, aby Wasi znajomi również zaplanowali tegoroczne Mikołajki z nami.

Przy wejściu opłata covidowa  5 zł. od osoby dorosłej. Dzieci wstęp bezpłatny.  Serdecznie zapraszamy, z nami poczujesz Magię Świąt

Święta bez Czekolady? Nie istnieją! Market Czekolady i Prezentów w Szybie Wilson

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kama

    w lidlu sa fajne promocje na czekolady, nie trzeba jezdzic do katowic

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.