Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wypożyczalnia samochodów - na co zwrócić uwagę decydując się na wynajem auta?

 • Dodano: 2020-11-13 08:15, aktualizacja: 2020-11-13 08:35

Wydaje się, że z usług, oferowanych przez wypożyczalnie aut, najczęściej korzystają te osoby, które nie posiadają własnego pojazdu, jest on niesprawny bądź został oddany do serwisu.

Owszem, jest to duża grupa, lecz nie jedyna - coraz częściej po tę usługę sięgają też turyści, czy klienci biznesowi. Dzięki tego rodzaju nowoczesnym oraz wygodnym rozwiązaniom kierowca może zachować swoją mobilność i bez żadnych przeszkód dostać się do wybranego przez siebie miejsca. Decydując się na firmę, oferującą wynajem samochodów, warto zwrócić uwagę na wiele jej aspektów.

 1. Jakie usługi świadczą wypożyczalnie samochodów?
 2. Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Polska – dlaczego warto?

Wypożyczalnia aut posiada w swojej ofercie możliwość wynajmu pojazdu zarówno w perspektywie długoterminowej, jak i krótkoterminowej. Mogą to być dwutygodniowe wakacje, weekendowa delegacja czy dotarcie wszędzie tam, gdzie ma ni dostępu do miejskiej komunikacji. W dalszej części tekstu wymieniono usługi, które powinny świadczyć wypożyczalnie samochodów, a także przedstawiono Enterprise Rent-A-Car Polska.

Jakie usługi świadczą wypożyczalnie samochodów?

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów powinna posiadać w swojej ofercie pojazdy samochodowe, VAN-y oraz SUV-y. Wybierając tego rodzaju firmę, warto zwrócić uwagę na jej lokalizację, dodatkowe opłaty, zniżki dla kierowców, będących w określonym wieku, dobowy limit kilometrów, godzinę wypożyczenia, datę zwrotu auta, sposób rozliczenia paliwa, a także ubezpieczenie oraz możliwość przekraczania granicy kraju. Na rynku istnieją także wypożyczalnie samochodów na lotniskach, które zlokalizowane są w porcie lotniczym: Warszawa-Okęcie, Wrocław-Strachowice, Gdańsk-Rębiechowo, Katowice-Pyrzowice, a także Kraków-Balice. Można skorzystać z ich usług natychmiast po wylądowaniu w jednym z tych miast.

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Polska – dlaczego warto?

Usługi, które oferuje wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Polska, obejmują flotę pojazdów różnej klasy, od ekonomicznej i kompaktowej po pełnowymiarową oraz premium. Klienci mają do dyspozycji samochody osobowe, SUV-y oraz VAN-y. Możliwy jest wynajem aut krótkoterminowy na kilka dni, np. weekendowy wyjazd, a także średnioterminowy i długoterminowy. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb kierowcy. Na okres wynajmu przysługuje mu pełna obsługa administracyjna oraz serwisowa. Wypożyczalnia aut oferuje kompleksowe i nowoczesne ich wyposażenie, sprawność techniczną oraz korzystne warunki umowy. Jest to doskonałe rozwiązanie również dla przedsiębiorstw jako alternatywa dla leasingu.

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Polska

Wynajem aut w Polsce i ponad 70 innych krajach!

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach:

 • Warszawa Okęcie
 • Wrocław Strachowice
 • Gdańsk Rębiechowo
 • Katowice Pyrzowice
 • Kraków Balice
 • Wrocław Strachowice

Wynajmujemy samochody:

 • osobowe
 • SUVy
 • VANy

Sprawdź szczególy na https://www.enterpriserentacar.pl/pl/home.html

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.