Kolizja 2 samochodów na “zakręcie mistrzów” w Rudzie Śląskiej [WIDEO]
W środę, 30. grudnia 2020r. przed godziną 9:00 na rudzkim odcinku DTŚ, na wysokości składu TIC doszło do groźnego wypadku.
Samochód osobowy po pokonaniu “zakrętu mistrzów” wpadł w poślizg, zjechał z środkowego pasa, którym się poruszał i uderzył w samochód znajdujący się na prawym pasie. W wyniku zdarzenia oba samochody wypadły z drogi na pobocze. Jeden z samochodów dachował.
Dachowanie na DTŚ w Rudzie Śląskiej
Kolizja miała miejsce na rudzkim odcinku DTŚ w kierunku Zabrza. Fatalna pogoda i niestosowanie prędkości do panujących warunków przyczyniły się do wypadku. Na miejsce szybko dotarły służby bezpieczeństwa – Pogotowie ratunkowe oraz 2 wozy strażackie. Pogotowie przetransportowało rannych do szpitala. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Z uwagi na niesprzyjającą pogodę w Rudzie Śląskiej apelujemy o ostrożną jazdę, szczególnie na tych odcinkach DTŚ.
Zdarzenie zarejestrowały kamery Business Control MONITORING
![Kolizja 2 samochodów na "zakręcie mistrzów" w Rudzie Śląskiej [WIDEO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2020/12/1442665.informacja.png)












![Seria niefortunnych zdarzeń na wireckim rondzie. Kolejni kierowcy mocno się pogubili! [FILMY]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/kolaz.jpg)
![Ruszył nabór wniosków na wynajem lokali mieszkalnych przy ul. Jerzego Ziętka [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/611494374_1612235476513316_4126602015170802038_n.jpg)
![Zderzenie czołowe na ul. Brzechwy. Kierowca jechał pod prąd na drodze jednokierunkowej [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/35-festiwal-afisz_page-0001.jpg)
![Na rondo… pod prąd? O mały włos! Wireckie rondo problematyczne dla kolejnego kierowcy [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Bez-tytulu.png)








Komentarze (46) DODAJ