Groźnie wyglądający wypadek w Rudzie Śląskiej na ul. Bukowej!
We wtorek 14 września po godzinie 14:00 na ulicy Bukowej w Rudzie Śląskiej doszło do wypadku.
Wypadek na ulicy Bukowej w Rudzie Śląskiej
Jak informuje asp. szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy KMP Ruda Śląska, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kobieta, zjeżdżając z trasy N-S, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowca z drugiego samochodu został przewieziony do szpitala na badania z drobnym urazem.
Możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym.






![Po 122 latach koniec wydobycia w KWK Bielszowice. Ruda Śląska żegna kopalnię [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/pgg_022.webp)



















Komentarze (1) DODAJ