Michał Milowicz na Dzień Kobiet w Rudzie Śląskiej – zdrowie i humor na pierwszym planie
8 marca w Domu Kultury w Bielszowicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, łączące edukację i dobrą zabawę. Spotkanie, zorganizowane przez Urząd Miasta Ruda Śląska we współpracy z Fundacją Godula Hope, przyciągnęło liczne grono uczestniczek i uczestników, którzy nie tylko spędzili czas w miłej atmosferze, ale także zdobyli cenną wiedzę na temat profilaktyki raka piersi.
„Kocham życie – badam piersi”
Pierwsza część wydarzenia poświęcona była zdrowiu kobiet. Podczas panelu dyskusyjnego „Kocham życie – badam piersi” eksperci podkreślali znaczenie regularnych badań profilaktycznych i wczesnego wykrywania nowotworów. Uczestnicy mieli okazję posłuchać specjalistów oraz zadawać pytania dotyczące diagnostyki i metod samobadania. Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości i zachęcenie kobiet do dbania o swoje zdrowie.
Michał Milowicz rozbawił publiczność
Po części edukacyjnej scenę przejął gość specjalny – Michał Milowicz. Jego występ, pełen humoru i muzyki, dostarczył publiczności wielu pozytywnych emocji. Artysta porwał uczestników do wspólnej zabawy, tworząc atmosferę pełną radości i energii.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem – wejściówki rozeszły się błyskawicznie, a sala Domu Kultury w Bielszowicach wypełniła się po brzegi. Uczestnicy podkreślali, że takie inicjatywy są potrzebne i łączą przyjemne z pożytecznym.














































![Seria niefortunnych zdarzeń na wireckim rondzie. Kolejni kierowcy mocno się pogubili! [FILMY]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/kolaz.jpg)
![Ruszył nabór wniosków na wynajem lokali mieszkalnych przy ul. Jerzego Ziętka [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/611494374_1612235476513316_4126602015170802038_n.jpg)
![Zderzenie czołowe na ul. Brzechwy. Kierowca jechał pod prąd na drodze jednokierunkowej [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/35-festiwal-afisz_page-0001.jpg)
![Na rondo… pod prąd? O mały włos! Wireckie rondo problematyczne dla kolejnego kierowcy [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Bez-tytulu.png)







Dodaj komentarz