Msza święta w intencji Miasta Ruda Śląska i jego Mieszkańców
25 października br. (wtorek) o godz. 18.00 w kościele pw. Świętego Pawła Apostoła w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu odbędzie się uroczysta Msza św. w intencji Miasta i jego Mieszkańców,
Mszy świętej przewodniczyć będzie Arcybiskup Metropolita Katowicki Wiktor Skworc.




![Lamborghini, Ferrari i McLareny w Rudzie Śląskiej. Wszystko dla ważnego celu [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/Motoryzacja-10.webp)



















Komentarze (38) DODAJ