Sprawca kradzieży alkoholu został zatrzymany!
Policjanci z Komisariatu III prowadzą postępowanie w sprawie kilku kradzieży alkoholu łącznej wartości ponad 900 złotych ze sklepu przy ulicy Górnośląskiej.
Kradzież w sklepie na Górnośląskiej
Wizerunek sprawcy został nagrany przez kamery monitoringu i opublikowany w internecie. Dzięki informacjom, które otrzymali mundurowi z trójki, mężczyzna ze zdjęć został ustalony i zatrzymany.




![Lamborghini, Ferrari i McLareny w Rudzie Śląskiej. Wszystko dla ważnego celu [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/Motoryzacja-10.webp)



















Komentarze (7) DODAJ