Stand-uper Adam Van Bendler z programem “Zło konieczne” w DK Bielszowice
Już 11 maja w bielszowickim Domu Kultury wystąpi Adam Van Bendler ze swoim nowym programem „Zło konieczne”.
Adam Van Bendler w Rudzie Śląskiej
Po raz kolejny Adam staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne, mądrość, jakość, klasa i styl – z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.
* Cytat pochodzi z portalu „Kupbilecik.pl”
Bilety na: kupbilecik.pl
Adam Van Bendler to komik z wieloletnim doświadczeniem
Ma za sobą ponad tysiąc występów Stand-upowych w całym kraju i zagranicą. Był komediową gwiazdą w takich programach jak Comedy Central, Polsat, TVN – Kuba Wojewódzki czy na antenie TVP Rozrywka. Szerokie grono jego fanów rośnie z każdym rokiem a filmy z jego programów Stand-upowych mają na YouTube wielomilionowe wyświetlenia!








![Seria niefortunnych zdarzeń na wireckim rondzie. Kolejni kierowcy mocno się pogubili! [FILMY]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/kolaz.jpg)
![Ruszył nabór wniosków na wynajem lokali mieszkalnych przy ul. Jerzego Ziętka [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/611494374_1612235476513316_4126602015170802038_n.jpg)
![Zderzenie czołowe na ul. Brzechwy. Kierowca jechał pod prąd na drodze jednokierunkowej [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/35-festiwal-afisz_page-0001.jpg)
![Na rondo… pod prąd? O mały włos! Wireckie rondo problematyczne dla kolejnego kierowcy [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Bez-tytulu.png)







Komentarze (4) DODAJ