Ukradła kawy o wartości 630 zł – policja poszukuje sprawczyni zarejestrowanej przez kamerę

Czas czytania: 1 min.

W Rudzie Śląskiej doszło do kradzieży w sklepie Netto przy ulicy Karola Goduli. Sprawczyni ukradła kawy o wartości 630 złotych. Policja opublikowała wizerunek kobiety. 

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznej na zdjęciach kobiety

Sprawa została zgłoszona policjantom, którzy szybko przystąpili do działań. Dzięki nagraniom z kamer monitoringu udało się zidentyfikować sprawczynię, ale jej tożsamość pozostaje na razie nieznana. Śledczy apelują do mieszkańców, którzy byli świadkami kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, o kontakt z Komisariatem I w Rudzie:

  • tel.: 47 854 1610, 
  • mail: [email protected]. policja.gov.pl 
  • lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – “Powiadom nas“, dopisując “kradzież Netto KP1”.

Komentarze (11) DODAJ

Przecież w każdym urzędzie są skany zdjęć. Naprawdę nie ma programów które porównują zdjęcia z monitoringu z tymi z urzędu?? Do tego jest data i godzina, każdy ma telefon, sprawdzić czy pokrywa się logowanie i gotowe. Wszystko czarno na białym.
marian
Marzy Ci się wszechobecna inwigilacja i drugie Chiny?
rudolf
za trudne dla kulsonów. oni nie rozróżniają glosnika od bazooki.....
topór
Do czego to doszło, że ludzie kradną kawe, masło czy olej :(
ehs
Podpowiedź dla policji - to przedstawicielka grupy etnicznej słynącej z kradzieży i braku zainteresowania pracą.
rudolf
Rudolf, to twoja mamusia jest na foto.
beti

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe