Uwaga kierowcy! Remont ul. Odrodzenia w Rudzie Śląskiej

Czas czytania: 1 min.

We wtorek 24 września rozpoczną się prace w ramach usuwania szkód górniczych na ul. Odrodzenia w Rudzie Śląskiej.

Prace usuwania szkód górniczych

W pierwszym etapie prac zamknięty dla ruchu w obu kierunkach zostanie odcinek tej ulicy między Rondem Powstańców Śląskich a zjazdem do sklepu Biedronka. Zachowany zostanie przejazd dla autobusów Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Objazdy i dojazd do sklepu

Objazd remontowanego w tym etapie odcinka poprowadzony będzie ulicami Katowicką i Obrońców Westerplatte. Dojazd do sklepu Biedronka możliwy będzie od strony Ronda Górników.

Drugi etap obejmie odcinek od zjazdu do Ronda Górników. W sumie prace mają potrwać kilka tygodni.

Komentarze (4) DODAJ

Może i były tam szkody, ale nie na tyle aby ją zamykać na kilka tygodni!!!
jarosław polskę zbaw
O co chodzi z tym remontem? Ta droga naprawdę wymagała remontu? Mamy za dużo pieniędzy czy nie wiemy jakie są priorytety w mieście R?
error
Kto ta robote zakwalifikował do remontu sa duzo gorsze odcinki do remontu i nikt ich. Nie remontuje
czeslaw
Jakie szkody? Są w naszym mieście drogi w dużo gorszym stanie. Może wypadałoby od nich zacząć
rudi

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe