W sobotę w Rudzie Śląskiej doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Jedna osoba nie żyje
Jedna osoba zginęła w wyniku pożaru garażu, który miał miejsce w ubiegłą sobotę przy ul. Sportowców w Rudzie Śląskiej.
Do zdarzenia doszło w sobotę – 14 grudnia. Po godzinie 18 strażacy zostali wezwani do ugaszenia pożaru w garażu przy ul. Sportowców w Rudzie Ślaskiej. W wyniku pożaru zginęła jedna osoba.
Funkcjonariusze policji nie byli jednak w stanie zidentyfikować mężczyzny, który zginął w pożarze. Policja przeprowadza badania DNA w celu ustalenia tożsamości mężczyzny. Nie podano także na razie do wiadomości potencjalnej przyczyny tego tragicznego zdarzenia.







![Seria niefortunnych zdarzeń na wireckim rondzie. Kolejni kierowcy mocno się pogubili! [FILMY]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/kolaz.jpg)
![Ruszył nabór wniosków na wynajem lokali mieszkalnych przy ul. Jerzego Ziętka [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/611494374_1612235476513316_4126602015170802038_n.jpg)
![Zderzenie czołowe na ul. Brzechwy. Kierowca jechał pod prąd na drodze jednokierunkowej [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/35-festiwal-afisz_page-0001.jpg)
![Na rondo… pod prąd? O mały włos! Wireckie rondo problematyczne dla kolejnego kierowcy [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Bez-tytulu.png)








Komentarze (3) DODAJ