Warsztaty dla kobiet „Jestem Panią swego losu”
Urząd Miasta Ruda Śląska zaprasza wszystkie panie 12 maja br. na warsztaty pt. „Jestem Panią swego losu”. Zajęcia te pomogą zbudować pewność siebie i odkryć swoje mocne strony.
Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne Fundacja Armia Przyjaciół. Więcej informacji na plakacie:






![Po 122 latach koniec wydobycia w KWK Bielszowice. Ruda Śląska żegna kopalnię [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/pgg_022.webp)



















Komentarze (3) DODAJ